Sosyal Medya

Twitter Hesabı Kalıcı olarak nasıl kapatılır?

Twitter Hesabı Kalıcı olarak nasıl kapatılır yazımızda Twitterı kapatmak ve bir daha kullanmayı düşünmeyenler için kalıcı Twitter hesap silme hakkında bilgiler vereceğiz.

Twitter dünyada en çok kullanılan sosyal platformlardan bir tanesi ancak belli sebeplerden dolayı twitter hesabını silmek isteyebilirsiniz.

Twitter hesabınızı kalıcı olarak silmeden önce Twitter’da bulunan verilerinizi indirmek isteyebilirsiniz.   Bunun için Twitter > Ayarlar > Twitter Verilerin > Twitter Arşivin yolunu izleyerek, Twitter Verilerini İndir bölümünden ile arşiv oluşturulmasını talep ederek tüm Twitter verilerinizi indirebilmeniz mümkün. Daha ayrıntılı anlatım için buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

Twitter hesabınızı kapatırsanız aynı kullanıcı adı ve şifre ile yeniden oturum açamazsınız. Ancak Twitter yanlışlıkla hesabı devre dışı bırakma ihtimalinize karşılık 30 günlük yeniden açma süresi tanır.

Twitter Hesabı Kalıcı olarak silme

# Twitter hesabını silmek için ilk olarak buradaki bağlantıya tıklayarak Twitter hesap silme sayfasına gidin.

# Açılan sayfada hesabı devre dışı bırakma bölümünü görebilirsiniz. Açıılan sayfadaki “@Devre dışı bırak butonuna tıkladığınızda hesabınız silinir.

Twitter Hesabı Kalıcı olarak nasıl kapatılır?

 

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol