Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Xiaomi’nin kullanıcılarına sunduğu bulut depolama hizmeti olan Mi Cloud nedir, Xiaomi Mi hesabı nasıl oluşturulur, Mi hesabı nasıl silinir detaylı olarak anlatacağız.

Mi Cloud Nedir?

Mi Cloud, Xiaomi firması tarafından sunulan bir bulut yedekleme hizmetidir.  iPhone iCloud, Samsung Cloud veya Google Cloud benzeridir.  Mi Cloud’da da ücretli ve ücretsiz seçenekler bulunmaktadır.

Xiaomi tarafından sunulan popüler hizmetler Mi Cloud, Data Sync, Telefon Bulucu, Mi.com üzerinde Alışveriş, MIUI Forum, Mi Hızlı Satış, Mi Temalar, Mi Oyunları, Bootloader Unlocking vb. yukarıda verilen hizmetleri kullanmak için Xiaomi Hesabı olmalıdır.

Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

# Buraya tıklayarak Mi hesap oluşturma linkine gidelim.

# Country/Region bölümünden Ülke seçimi yapalım ve e-posta adresimizi girerek “Create Mi Account” butonuna tıklayalım. (Eğer telefon numaranız ile kayıt olmak isterseniz, ” Create using a phone number ” seçeneğini işaretleyebilirsiniz.)

Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

# Sonraki adımda bir şifre belirleme ekranı çıkacak buraya kullanacağınız şifreyi girin.

# Şimdi kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinize gelecek aktivasyon linkine tıklayın.

Hepsi bu kadar artık bir Mi hesabınız var!

Mi Cloud Nasıl Kullanılır ?

# i.mi.com adresine girin. Bu alanda ” Mi Hesabı ile oturum aç ” seçeneğine tıklayın

Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Tebrikler Mi Cloud servislerine giriş yaptınız.

Bu ekranda yapabilecekleriniz resim üzerinde gösterilmiştir. Cihaza mesaj gönderme kısmında stabil veya developer rom olması gerekmektedir. Olsa dahi bazen çalışmamaktadır!

Xiaomi Mi Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Mi Hesabı Sıfırlama

Buradaki Mi sıfırlama linkine giriş yapın. Çıkan ekranda e-posta adresinizi yada telefon numaranızı girerek Mi şifre sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mi Hesabı Silme

  • Önce https://account.xiaomi.com/pass/del adresine gidin.
  • Bu sayfada, silmek istediğiniz hesapla giriş yapmanız gerekir. Giriş yapmak için E-posta / Telefon ve Şifrenizi girin.
  • Oturum açtıktan sonra, hesap silme ile ilgili uyarı veren açılır pencereyi göreceksiniz. “ Evet ” e dokunun ve “ Mi Hesabı Sil ” i seçin .
  • Bir sonraki adımda, e-posta adresinizi doğrulamak için posta hesabınıza veya Mobil Numaranıza bir Doğrulama kodu almak için “ Gönder ” düğmesine tıklayın.
  • Alınan Doğrulama Kodunu kutuya girin ve “ Gönder ” üzerine tıklayın .
  • Son olarak, Mi Hesabınızı Kalıcı olarak silmek için “ Hesabı Sil ” e basın .

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol