YouTube TV Nedir, Nasıl İzlenir?

YouTube TV nedir, YouTube TV nasıl izlenir, YouTube TV’de hangi kanallar var, YouTube TV’de hangi diziler var, YouTube TV üyelik ücretleri ne kadar?

Google’ın yeni televizyon hizmeti YouTube TV hizmete girdi. Peki YouTube TV nedir? YouTube TV üyelik ücretleri ne kadardır?

Şimdilik Amerika Birleşik Devletleri’nin New York, Los Angeles, San Francisco, Chicago ve Philadelphia şehirlerinde bu servisten faydalanılabiliyor. Kısa bir süre sonra Avrupa Ülkelerinde ve ülkemizde de hizmet vermeye başlaması beklenen Youtube TV rakiplerine göre daha kullanışlı ve daha çok talep etmesi için geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

YouTube TV, yayınlandığında Android ve iOS platformlarına dağıtılacak ve Google Chromecast kullanan kullanıcılar, televizyonlarında da YouTube TV hizmetinden faydalanabilecek.

Peki YouTube TV nedir?

YouTube TV nedir ?

Son dönemlerde gittikçe popülerleşen Televizyon Platformları arasında yerini almak için uzun bir süredir çalışmalarını sürdüren Youtube, sonunda kendi TV platformu olan Youtube TV hizmetini kullanıma açtı.

Netflix, Tivibu, Blue TV, gibi televizyon platformlarına benzer bir altyapı ile çalışan Youtube TV üzerinden yeni diziler, televizyon programları yayınlanacak.

YouTube TV nasıl izlenir?

Yayınları online olarak takip etmeniz için Youtube TV hem web üzerinden, hem bilgisayar uygulaması hem de özel mobil uygulama üzerinden aynı anda izlemenize olanak sağlanıyor. Aynı zamanda izlediğiniz filmleri, tv Showlarını ve belgeselleri Cloud DVR servisi (bu servis sınırsız depolama alanına sahip) sayesinde bulut depolama alanına yükleyerek daha sonra tekrar izleme şansınız olacak.

YouTube TV’de hangi kanallar var?

YouTube TV nedir ?

Youtube TV üzerinden artık beğendiğiniz kanalları takip edebilirsiniz. Youtube TV hizmeti ile şuanda ABC, CBS, FOX, NBC, ESPN, Nat Geo, YouTube Red, USA Network gibi popüler televizyon kanalları bulunuyor.  Çok kısa bir süre sonra oluşumun içerisinde FX, USA, Disney Channel, Bravo, MSNBC ve Fox News’in de izlenebilir hale gelecek.

YouTube TV’de hangi diziler var?

Ayrıca Youtube TV üzerinden yayın yapan kanallara ait olan How I Met Your Mother, Two and a Half Men, The Big Bang Theory, Person of Interest, Mentalist, Limitless, Lost, Simpsonlar, Family Guy, Gotham, Master Chie gibi popüler dizilerin eski bölümlerini de izleyebileceksiniz. YouTube Red’in orijinal yapımlarını da ilk olarak YouTube TV üyeleri izleyebilecek.

YouTube TV üyelik ücretleri ne kadardır?

Youtube TV üzerinden yayın yapacak kanalları izlemek içinse aylık 35 Dolarlık bir paket satın almanız gerekiyor. Satın aldığınız paketi 6 kişiye bölerek kullanabilirsiniz. Yani arkadaşlarınızla ortaklaşa Youtube TV paketi satın alarak kullanmaya başlayabileceksiniz.

YouTube TV nedir yazımız sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu