Teknoloji Dolabı

Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokémon Go her ne kadar daha Avrupa sınır kapısından içeriye girmemiş olsa da, Türkiye’de hemen tutuldu ve oyuncular sokaklara kendini vurdu bile. Oyunun en önemli karakterlerinden olan Pikachu’yu yakalamak ise şimdi herkesin tek hedefi. Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır yazımız.

Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokémon Go oyununa başlayıp minik canavarlarınızı aramaya başladığınızda oyun size ilk olarak 3 Farklı Pokémon veriyor. Genelleme yapacak olursak bu noktada seçenekleriniz Bulbasaur, Charmander ve farklı başka bir karakter oluyor. Ancak temel olarak oyun başlar başlamaz hep bu olasılık geçerli. Bu noktada yapmanız gereken şey, hemen heyecana kapılmayıp, bu Pokémonları görmezden gelerek yürümeye devam etmek. Yaklaşık olarak 5-10 dakika kadar sabırla yürümeye devam edin. Bu arada ekranınızda aynı ya da bir kaçı farklı 3’lü gruplar halinde Pokémonlar çıkacaktır, sabırla yürümeye devam edin.

Her 2 ya da 3 dakikada bir tekrar tekrar ekranda belirecek olan diğer Pokémonları görmezden gelmeye devam edin, 5 -6 kez tekrarlanabilir. Aldırmayın Pikachu ’ya rastlayana kadar yürüyün. Normal şarlar altında 1 ile 1.5 kilometre kadar yürüdüğünüzde Pikachu’yu bulma şansınız artıyor.

Sabrınızın meyvesini biraz sonra görecek ve ekranda Pikachu’nun belirdiğini fark edeceksiniz. Hemen üzerine tıklayarak topunuzu kahramanımıza fırlatın. Aslında Pikachu’yu oyunun ilerleyen bölümlerinde de yakalamanız mümkün elbette. Ancak oyun başlar başlamaz bir Pikachusu olsun kim istemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Resimde görüneni kutuya yazınız: *

Bunlarda İlginizi çekebilir:
ZenFone’lardaki ‘Uygulama Yedekleme’ Kullanımı 1
ZenFone’lardaki ‘Uygulama Yedekleme’ Kullanımı

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları 2
Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Windows 10 Bilgisayar Simgesi Masaüstüne Ekleme 1
Windows 10 Bilgisayar Simgesi Masaüstüne Ekleme

iOS'dan Android'e Geçiş Nasıl Yapılır? 1
iOS’dan Android’e Geçiş Nasıl Yapılır?

Drone Nedir? Drone Çeşitleri Nelerdir? 1
Drone Nedir? Drone Çeşitleri Nelerdir?

Kapat