Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokémon Go her ne kadar daha Avrupa sınır kapısından içeriye girmemiş olsa da, Türkiye’de hemen tutuldu ve oyuncular sokaklara kendini vurdu bile. Oyunun en önemli karakterlerinden olan Pikachu’yu yakalamak ise şimdi herkesin tek hedefi. Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır yazımız.

Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokémon Go oyununa başlayıp minik canavarlarınızı aramaya başladığınızda oyun size ilk olarak 3 Farklı Pokémon veriyor. Genelleme yapacak olursak bu noktada seçenekleriniz Bulbasaur, Charmander ve farklı başka bir karakter oluyor. Ancak temel olarak oyun başlar başlamaz hep bu olasılık geçerli. Bu noktada yapmanız gereken şey, hemen heyecana kapılmayıp, bu Pokémonları görmezden gelerek yürümeye devam etmek. Yaklaşık olarak 5-10 dakika kadar sabırla yürümeye devam edin. Bu arada ekranınızda aynı ya da bir kaçı farklı 3’lü gruplar halinde Pokémonlar çıkacaktır, sabırla yürümeye devam edin.

Her 2 ya da 3 dakikada bir tekrar tekrar ekranda belirecek olan diğer Pokémonları görmezden gelmeye devam edin, 5 -6 kez tekrarlanabilir. Aldırmayın Pikachu ’ya rastlayana kadar yürüyün. Normal şarlar altında 1 ile 1.5 kilometre kadar yürüdüğünüzde Pikachu’yu bulma şansınız artıyor.

Sabrınızın meyvesini biraz sonra görecek ve ekranda Pikachu’nun belirdiğini fark edeceksiniz. Hemen üzerine tıklayarak topunuzu kahramanımıza fırlatın. Aslında Pikachu’yu oyunun ilerleyen bölümlerinde de yakalamanız mümkün elbette. Ancak oyun başlar başlamaz bir Pikachusu olsun kim istemez.

Bu yazı 318 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

iPhone İnternet Geçmişi Silme

iPhone İnternet Geçmişi Silme nasıl yapılır ? Safari Geçmişi nasıl görüntülenir

0 1 26 Şubat 2017

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Efsanevi korku oyunu Outlast serisinin ikinci yapımı Outlast 2 Sistem Gereksinimleri’ni

0 19 24 Şubat 2017
İçerik önerileri, tanıtım yazısı ile diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com - Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.