Mobil

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Android cihazlar için Goole PlayStore’da onlarca fotoğraf düzenleme uygulaması var. Peki en iyi Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları hangileri?

Sizler için PhotoShop benzeri, fotoğraflarınızda istediğiniz düzenlemeleri yapmanızı sağlayacak 3 Android uygulamasını derledik.

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Photo Editor Pro

Photo Editor Pro uygulamasında kurallara uygun bir fotoğraf düzenlemesi yapmak isterseniz, parlaklık, kontrast, renk sıcaklığı, doygunluk, keskinlik ve bulanıklık gibi birçok ayarı bulabilirsiniz.

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraflarınıza eğlenceli bir şeyler eklemek istiyorsanız da birçok çıkartma, çerçeve, filtre ve efekt seçeneği arasından istediğiniz seçebilirsiniz. Uygulamada düzenlemek istediğiniz fotoğrafları bulmak da nispeten kolay. Bütün fotoğraf düzenleme araçları, ekranın alt bölümünde yer alıyor ve fotoğrafta yaptığınız herhangi bir değişiklik gerçek zamanlı olarak ekrana yansıtılıyor.

.:: Photo Editor Pro İndir

AirBrush: Easy Photo Editor

Özellikle kendi özçekimlerinizin üzerinde düzenlemeler yapmak istiyorsanız, AirBrush: Easy Photo Editor bunun için harika bir uygulamadır.

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Sağa sola fırlayarak bağımsızlığını ilan etmiş saçları silmenize, lekeleri gizlemenize vb. şeyleri yapmanıza imkan tanır. Düzenleme araçları; güzelleştirme, makyaj ve filtre olarak üç farklı kategoriye ayrılmıştır. Her aracı nasıl kullanmanız gerektiğini gösteren eğitici videolar da uygulama içinde mevcut.

.:: AirBrush: Easy Photo Editor İndir

Photo Editor

Photo Editor, bu listedeki uygulamalar arasında Photoshop’a en çok benzeyen uygulama olarak öne çıkıyor.

Android Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Uygulamada renk tonu, doygunluk, kontrast, parlaklık gibi temel özellikleri bulabileceğiniz gibi, fotoğrafın gamasını ayarlayabilir, kavisler kullanarak ince ayar renkleri yapabilir, fotoğrafın arka aydınlatmasını düzenleyebilir, bakış açısı ve kırmızı göz problemlerini düzeltebilirsiniz. Fotoğrafları JPEG, PNG, GIF, PDF ve WebP gibi çeşitli formatlarda kaydedebilir, JPEG kalitesini ayarlayabilir ve EXIF, IPTC ve XMP üst verilerini düzenleyebilirsiniz.

.:: Photo Editor İndir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu