1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları

Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları

Mesajlaşma uygulaması ve en Güvenli mesajlaşma programı arayanlara Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları!

en iyi mesajlaşma uygulaması

Android için en iyi mesajlaşma uygulamaları listemizde hali hazırda kullandığınız mesajlaşma programının yanında yada ona alternatif olarak kullanabileceğiniz en güvenli mesajlaşma uygulamalarını tanıtacağız.

Mobil mesajlaşma uygulamalarını hepimiz biliyor ve kullanıyoruz.  Akıllı telefonlarla hayatımıza giren anında mesajlaşma programları artık SMS’lerin pabucunu dama atmış durumda.

Mobil mesajlaşma ve arama uygulamalarında iletişim internet üzerinden sağlanır.  İnternetin daha ucuz ve kolay erişilebilir olması ile mobil mesajlaşma uygulamaları sayesinde telefon faturalarında hatırı sayılır bir eksilme sağlamaktadır.

Bu konunun en iyilerinden olan Whatsapp’ı hepiniz biliyorsunuz. Aşağıda Whatsapp’ın yanında kullanabileceğiniz güvenli mesajlaşma uygumalarını sunacağız.

Aşağıda sizlere sunduğumuz Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamalarını güvenle kullanabilirsiniz.

Android için En iyi Mesajlaşma Uygulamaları

WhatsApp

en güvenli mesajlaşma programı

Neredeyse herkes tarafından kullanılan WhatsApp, tam da bu sebepten bu kadar çok kullanılıyor. Evet, biraz garip bir tanımlama. Ancak WhatsApp’ı bırakmak isteyip iletişim kuramamaktan korkan çok sayıda kullanıcı var. Bu da Facebook’u sürekli uygulamayı geliştirmeye, yeni özellikler eklemeye zorluyor. Son olarak sticker desteğine kavuşan uygulama, daha uzun yıllar popülerliğini koruyacak gibi görünüyor.

WhatsApp Messenger
Price: Free

Whatsapp benzeri uygulamalar Whatsapp’ta yaptığınız tüm işlemlerin bire bir aynısı yapmaktalar.

Telegram

en güvenli mesajlaşma programı

WhatsApp’ın en büyük alternatiflerinden Telegram, telefon numarası gerektirmeden mesajlaşma imkanı ve mesaj düzenleme seçeneği gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Uygulama aynı zamanda en güvenilir mesajlaşma uygulamalarından biri olarak görülüyor.

Telegram
Price: Free

BiP Messenger

en güvenli mesajlaşma programı

Turkcell tarafından geliştirilen yerli mesajlaşma uygulaması BiP, mesajlaşmanın yanı sıra çeşitli servisleriyle de hem internet kazanma hem de eğlenme imkanı sunuyor.

Facebook Messenger

en güvenli mesajlaşma programı

Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger, bazı kullanıcılar tarafından sevilmiyor olsa da sevenleri de çok. Birçok özellik sunan uygulama, WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden. Lite sürümü ile mobil cihazınızda daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

Messenger
Price: Free

Signal Private Messenger

en güvenli mesajlaşma programı

Güvenli mesajlaşmanın zirvesi olarak görülen Signal, güvenliğiniz adına birçok özellik barındırmaktadır. Signal’i sektör lideri haline getiren özellik ise şifreleme motoru açık kaynaklı olmasıdır ve bu herkesin uygulamayı denetleyebilmesi anlamına gelmektedir. Kullanıcı dostu arayüzü ve grup konuşmaları ile şifreli mesajlaşma için ideal bir uygulama.

Silence

en güvenli mesajlaşma programı

Silence uygulaması, mesajlarınızı güvenli ve emniyetli bir şekilde tutmaya odaklanır ve gereksiz özellikler barındırmaz. Uygulama web üzerinden çalışan sohbet protokolleri yerine doğrudan SMS ve MMS ile çalışmakta. Signal uygulaması ile birlikte kullanabileceğiniz bu uygulamayı, mesajlarınızın güvenliği için tavsiye edebiliriz.

Silence
Price: Free
Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap