Mobil

Android için En İyi VPN Uygulamaları

0
(0)

Sansürsüz internet deneyimi yaşamak istiyorsunuz, ama sağlayıcınız buna izin vermiyor mu? İşte Android için En İyi VPN Uygulamaları !

İnternetin çok büyük bir bölümüne hemen hemen her cihaz ile erişmek mümkün. Peki normalde, internet sağlayıcınızın izin vermediği sitelere nasıl ulaşacaksınız?Sansürden dolayı ulaşamadığınız siteleri ziyaret edebilmenizi ve internette gizli kalmanızı sağlayacak Android için En İyi VPN Uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

Betternet VPN

Android için En İyi VPN Uygulamaları

Betternet çok iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay bir VPN uygulamasıdır. Bu yüzden Android için en iyi Sanal Özel Ağ olarak seçilmesini sağlar. Betternet’in uygulama ile nasıl para kazandıkları konusunda ne kadar şeffaf olduklarını kullanıma ilk başladığınız andan itibaren seveceksiniz.

ExpressVPN

Android için En İyi VPN Uygulamaları

ExpressVPN, VPN dünyasında en güvenilir isimlerden biridir. Uygulama, çoğu Sanal Özel Ağ servisinden, SSL güvenliğinden, 256 bit şifrelemeden ve sınırsız bant genişliğinden daha yüksek hızlar sunar.

ProtonVPN

Android için En İyi VPN Uygulamaları

ProtonVPN’in Android uygulaması pek eski olmamasına rağmen oldukça popüler. Ücretsiz versiyonda da güvenlik birinci önceliktir ancak ücretli sürümdeki hızlara erişemezsiniz.

TurboVPN

Android için En İyi VPN Uygulamaları

TurboVPN proxy listesini düzenli olarak yenileyerek kullanıcılarına üstün bir deneyim sunar. Aynı zamanda en hızlı ücretsiz VPN’lerden biridir. TurboVPN ile okuldaki veya iş yerindeki güvenlik duvarlarını aşmak basittir. Aynı zamanda internette yaptığınız her şeyi şifreleyebilirsiniz.

ZenMateVPN

Android için En İyi VPN Uygulamaları

ZenMateVPN şifreleme ve diğer gerekli çevrimiçi güvenlikleri sunan kolay kullanımlı bir VPN çözümüdür. ZenMate ile coğrafi kısıtlamaları aşmak ve internette güvenle gezinmek oldukça kolaydır.

 

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.