Mobil

Apple Destek Uygulaması Nedir ?

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Apple Destek Uygulaması yayınlandı. Artık Apple Randevusu almak daha kolay. Peki Apple Destek Uygulaması Nedir ? Apple Destek Uygulaması nasıl kullanılır ?

Apple Destek Uygulaması ülkemide dahil olmak üzere Avustralya, Belçika, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Lihtenştayn, Makau, Meksika, Hollanda, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD gibi 20 farklı ülkede kullanıma sunuldu.

Peki Apple Destek Uygulaması Nedir ? Apple Destek Uygulaması  bize ne gibi kolaylıklar sağlayacak? Apple Destek Uygulaması nasıl kullanılacak?

Apple Destek Uygulaması Nedir ?

Apple Destek (Apple Support) uygulaması, Apple’ın sunduğu en iyi seçeneklere yönelik kişiselleştirilmiş bir kılavuz.

Ürününüz için uyarlanmış yanıtları ve makaleleri bulabildiğiniz uygulama, aynı zamanda bir uzmanla hiç vakit kaybetmeden telefon aracılığıyla görüşmenizi, sohbet etmenizi veya e-posta ile irtibat kurmanızı ya da geri arama için uygun olduğunuz bir zamanı da belirtmenize olanak sağlıyor.

Bu uygulama içerisinden Apple ID’nız ile giriş yaptığınız bütün cihazlarınızı görebilir; bu cihazların teknik servis kapsamları hakkında detaylı bilgi alabilir, garanti sürenizi görüntüleyebilirsiniz.

Apple Destek Uygulaması Nedir ?

Bir Apple Store’dan veya yakınınızdaki bir Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı’ndan onarım hizmeti almanız için de uygulama yönlendirmeler sunuyor.

Bu anlamda uygulamanın, iOS kullanıcılarının Apple’ın destek sistemiyle hızlı ve kolay bir biçimde etkileşime geçmenin pratik bir yolu olduğunu söylemek mümkün.

Apple Destek uygulamasını kullanmak için iOS 9 ve üstü sürüme sahip olmanız gerektiğini de belirtelim.

.:: Apple Destek (Apple Support) uygulaması indir (App Store)

.:: Apple’ın Anlık Olarak Kazandığı Parayı Görmek İstermisiniz

.:: Apple Ürün Fotoğraflarında Saat Neden 9:41 Olarak Görünür?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu