En iyi 5 Multiplayer Oyunu

En iyi 5 Multiplayer Oyunu

Merhaba oyun severler. Bu yazımızda tüm zamanların En iyi 5 Multiplayer Oyunu listesi derledik.

En İyi Çoklu Oyuncu mekaniğine sahip oyunların arasından yaptığımız seçimler.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

En iyi 5 Multiplayer Oyunu

En iyi 5 Multiplayer Oyunu listemizdeki ilk oyun olan Rainbow Six: Siegede saldıranlar ve savunanlar olarak iki takımın karşı karşıya geldiği oyunda bombaları etkisiz hale getiriyor, rehine kurtarıyor veya varlıkları koruyorsunuz.

Battlefield 1

En iyi 5 Multiplayer Oyunu

Battlefield 1, müthiş görseller, modern mekanikler ve Birinci Dünya Savaşı’nın savaş alanlarından az bilinen konumları önünüze getiriyor.

Overwatch

En iyi 5 Multiplayer Oyunu

Karakter çeşitliliği ve canlılığıyla öne çıkan Overwatch, oyunu nasıl oynayacağınız konusunda size büyük bir özgürlük tanıyor. Overwatch, takım tabanlı eğlenceli oyun modlarıyla, kısa bir yemek arası veya tüm gece sürecek savaşlar için gayet uygun bir oyun.

Towerfall: Ascension

En iyi 5 Multiplayer Oyunu

Tek bir ekrandan diğer kişilere ok fırlatmak, aradan geçen yıllara rağmen çekiciliğini koruyor. En fazla dört kişinin oynadığı Towerfall: Ascension’da kısıtlı sayıda ok ile rakibinizi vurmaya çalışıyorsunuz.

Mordhau

En iyi 5 Multiplayer Oyunu

Çoğu savaş oyunu tabanca ve tüfeğe odaklandığından, temellere geri dönen bir oyunu da listemize dahil etmek istedik. Bir orta çağ savaş oyunu olan Mordhau’da 64’e kadar oyuncu, kılıç, topuz ve bıçakla düşmanı etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Oyunda harika bir battle royale modu da var.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol