En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

En iyi android antivirüs programı hangisi? Telefonumda hangi antivirüs programını kullanmalıyım?

Hangi Android antivirüs programını kullanmalıyım diye soranlar için piyasadaki en iyi Android antivirüs programlarını bir araya getirdik.

Bilgisayarlar gibi Android cihazlar da kötü amaçlı yazılımlara ve diğer güvenlik tehditlerine karşı savunmasızdır. Özellikle son yıllarda Android cihazlara yönelik kötü amaçlı yazılımlar daha da yaygınlaştı. Kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarlar gibi Android tablet ve telefonları da tehdit ediyor.

Özellikle bankacılık işlemleri de yaptığımız telefonlarda kötü amaçlı yazılımları tespit etme ve silme gibi işlemler büyük önem taşıyor.

Android cihazlarınızda bir antivirüs uygulaması kullanmak sizi çoğu tehlikeden koruyacaktır. Ancak hangi antivirüsü kullanacağız bu çokça sorulan bir soru.

Android antivirüs uygulamaları Play Store’da bolca var ve oldukça da popülerler. Peki bunların arasına nasıl seçim yapacağız?

En iyi 10 Android Antivirüs programı

Sizler için seçtiğimiz Android tablet ve telefonlarınızda kullanabileceğiniz en iyi 10 Android antivirüs programı.

Bitdefender Mobile Security & Antivirus

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

Bitdefender ücretsiz antivirüs programı tablet ya da cep telefonlarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyacak bir yazılımdır. Programı indirip kurduktan sonra tek bir tıkla koruma sağlayabilirsiniz. Sistem tarafından kullanılan yapay zeka teknolojisi sayesinde en ısrarcı ve gelişmiş kötü yazılımlardan dahi cihazlarınız korunabilir. Günümüzde mevcut siber tehlikeler ya da yeni siber tehditlere karşı ücret ödemeden önlem alabilirsiniz.

[appbox googleplay com.bitdefender.security]

Norton 360 Mobile Security

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

Android™ akıllı telefonunuz veya tabletiniz birçok kişisel bilgiyi barındırırken siber tehditlere karşı savunmasız olabilir. Norton Mobile Security, Android cihazınız ve kişisel bilgileriniz için gizli yeni mobil siber tehditlere ve çevrimiçi dolandırıcılıklara karşı güçlü ve etkili bir koruma sağlar.

[appbox googleplay com.symantec.mobilesecurity]

Avast Antivirus – Scan & Remove Virus, Cleaner

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

Avast Antivirus Android cihazlarını gizlilik, güvenlik ve performans sorunlarına karşı tarar ve bu sorunları anında nasıl gidereceğinizle ilgili bilgi sağlar.

[appbox googleplay com.avast.android.mobilesecurity]

Kaspersky Mobile Security

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

Kaspersky Security for Mobile, kötü amaçlı yazılımdan koruma, anti-spam, web, uygulama ve cihaz kontrolleri ile hırsızlığa karşı koruma özellikleri dahil olmak üzere çok katmanlı koruma sağlar. Yönetim görevlerini basitleştirmeye yardımcı olmak için tüm işlevler tek bir yönetim konsolundan yönetilir.

[appbox googleplay com.kms.free]

McAfee Mobile Security

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

McAfee Mobile Security ile gizliliğinizi ve kimliğinizi en iyi şekilde korurken en son casus yazılım, zararlı yazılım ve fidye yazılımlarından hem kendinizi hem de ailenizi koruyun.

[appbox googleplay com.wsandroid.suite]

Safe Security

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

En iyi Android antivirüs programı arasında bulunna, Safe Security, dünya çapında 300 milyon kullanıcının, günlük yaşamlarına en az seviyede müdahaleyle mobil yaşam tarzlarını güvence altına aldığı, en çok güvenilen ve tüm özelliklerin tek bir uygulamada birleştiği mobil optimizasyon ve güvenlik yazılımıdır.

[appbox googleplay com.qihoo.security]

Avira Security Antivirus & VPN

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

Avira Antivirus Security, Android cihazlarınızı ve hassas verilerinizi güvende tutmak için tasarlanmış kapsamlı bir anti-malware ve güvenlik uygulamasıdır. Güçlü virüs tarayıcımız casus yazılım ve kimlik avı saldırılarını engeller ve telefonunuzda bulunan kötü amaçlı yazılımları ve reklam yazılımları kaldırır.

[appbox googleplay com.avira.android]

AVG Mobile Security

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

AVG AntiVirus – Android, Android’lere yönelik casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırmanın yanı sıra, sizi güvenli olmayan Android uygulamalarına karşı da korur ve kaybolması veya çalınması durumunda telefonunuzu bulmanıza yardımcı olur.

[appbox googleplay com.antivirus]

ESET Mobile Security & Antivirus

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

En iyi Android antivirüs programı arasında yer verdiğimiz, ESET Mobile Security Android akıllı telefonlar ve tabletler için birinci sınıf zararlı yazılım ve anti-theft koruması sağlıyor. ESET, güncel antivirüs, anti-theft yazılımı ve güvenlik denetim kapasitesi ile kullanıcılarına başka hiçbir yazılımın sunamadığı korumayı sağlıyor.

[appbox googleplay com.eset.ems2.gp]

Malwarebytes Security

En iyi Android Antivirüs Programı Hangisi?

Malwarebytes Security Android, telefon veya tabletinizi fidye ve kötü amaçlı yazılımlar, reklam yazılımları ve yetkisiz izlemeden korur.

[appbox googleplay org.malwarebytes.antimalware]

Casus yazılımlar artık cep telefonlarına kadar girdi… Telefonumda casus yazılım var mı? Telefonda Casus Yazılım Olduğu Nasıl Anlaşılır ? Telefonda Casus yazılım nasıl temizlenir? Hepsi buradaki yazımızda…

En iyi Android antivirüs programı yazımız hakkında ne düşündüğünüzü gerçekten çok merak ediyoruz ve aşağıda yer alan yorum alanında paylaşmanızı bekliyoruz. Android antivirüs programı hakkındaki yorumlarınıza anında dönüş yaparak fikirlerinize cevap vermeyi bekliyor olacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu