En iyi Süperman Mobil Oyunları

En iyi Süperman Mobil Oyunları 6

Android ve IOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz En iyi Süperman Mobil Oyunları ‘ndan 5 tanesini sizler için seçtik.

En iyi Süperman Mobil Oyunları’nda sadece Superman değil Batman, Wonder Woman gibi diğer DC Comics karakterlerini de yönlendirebilirsiniz. Gerçek Superman hayranları mutlaka bu oyunları indirip denemeliler.

En iyi Süperman Mobil Oyunları

Justice League Action Run

En iyi Süperman Mobil Oyunları

Justice League Action kahramanlarından kendi takımınızı seçin ve koşu, atlama, kayma, kaçma, uçma ve patlatma üzerine 150 görev temelli seviyeyi oynayın. Wonder Woman, Batman, Firestorm, Cyborg gibi bir çok karakteri de takımınıza ekleyebilir ve yeni özelliklerle onları geliştirebilirsiniz.

Oyun ücretsiz.

Justice League Action Run (Android)

Justice League Action Run (IOS)

Injustice: Gods Among Us

En iyi Süperman Mobil Oyunları

Injustice dokunmatik tabanlı 3e 3 aksiyon savaşı için karakterler, hareketler, güçler oluşturduğunuz, ücretsiz oynanabilir oyun. Kombinasyonları yapmak ve özel saldırıları ve süper hareketleri yapmak için gücünüzü doldurmak için hızlıca ekranda parmağınızı kaydırın veya hafifçe dokunun. Koleksiyonunuzu oyun tarzınıza uyacak şekilde sürekli olarak geliştireceksiniz ve bir dizi DC süper kahraman ve kötü savaşçı aldığınızda takımınızı ileriye götüreceksiniz. 

Arkham Asylum, Batcave, The Watchtower ve diğer ikonik mekanları ziyaret ederken Superman‘e ek olarak Batman, Wonder Woman, The Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Doomsday ve daha birçok karakter ile oynayabilirsiniz.

Oyun ücretsiz.

Injustice: Gods Among Us (Android)

Injustice: Gods Among Us (IOS)

Batman vs Superman Who Will Win

En iyi Süperman Mobil Oyunları

Batman ve Superman: Adaletin Şafağı filminin resmi oyunu, zamana karşı yarışabileceğiniz, engelleri atlayabileceğiniz ve rakibinizle yüzleştiğiniz sonsuz bir koşucu oyunu.

Batman veya Superman olarak oynayabilir ve Gotham ve Metropolis şehirlerini keşfedebilir, Batmobile sürebilir veya Superman olarak uçabilirsiniz. Oyuna yeni güncelleme ile Türkçe de eklendi!

Oyun ücretsiz.

Batman vs Superman Who Will Win (Android)

Batman vs Superman Who Will Win (IOS)

DC Legends

En iyi Süperman Mobil Oyunları

DC Legends, en sevdiğiniz DC süper kahramanlarından ve kötü adamlarından oluşan bir rol yapma oyunu. DC Universe genelinde karakterleri toplayıp takım oluşturarak, kendi ekibinizi yaratın ve hikaye odaklı bir modda Nekron ve Manhunter‘larla mücadele edin.

Oyun ücretsiz.

DC Legends (Android)

DC Legends (IOS)

Man of Steel

En iyi Süperman Mobil Oyunları

Ve son olarak, Superman‘le ilgili gerçek bir oyun! General Zod‘u sadece Superman durdurabilir! General Zod‘u ve askerlerini yenmek için süper güçlerinizi kullanın. Oyunda Hikaye Modu ve Hayatta Kalma Modu olmak üzere iki mod bulunuyor.

Oyun ücretli.

Man of Steel (Android) 11,13 TL

Man of Steel  (IOS) 17,99 TL

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol