1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. En iyi Ücretsiz Android Download Manager Uygulamaları

En iyi Ücretsiz Android Download Manager Uygulamaları

Android cihazlar için download manager for android full apk arayanlar buraya. İşte en iyi bedava Android indirme aplikasyonları.

En iyi Ücretsiz Android Download Manager Uygulamaları

Android tabanlı cihazlarınızda dosya, ses, yazılım gibi indirme işlemlerini sizin yerinizi ve oldukça hızlı yerine getirebilecek En iyi Ücretsiz Android Download Manager Uygulamaları listesi ile karşınızdayız.

En iyi Ücretsiz Android Download Manager Uygulamaları

Android indirme uygulamalarının tamamının kullanımı ücretsizdir.

Advanced Download Manager

download manager for android full apk

Listemizin ilk sırasında Advanced Download Manager bulunuyor. Kendisinin dosyaları hızlı bir şekilde indirebilmesi ve bunların takibini yapabilmesi, kendisinin neden tercih edildiğini özetliyor.

En popüler indirme yöneticilerinden biri olan bu yazılım, sade bir kullanıcı arayüzüne sahip. Yüksek işlevselliği, onun böyle listelerde en başta yer bulmasına olanak sağlıyor. Ayrıca kendisinin eş zamanlı indirme özelliği aracılığıyla birden çok dosyayı aynı anda indirebilirsiniz.

Buna ek olarak hız yönetimi ve SD kart desteği de veren Advanced Download Manager, kullanıcı dostu olmasıyla da biliniyor. İndirmeleri arka planda çalıştıran uygulama, ücretsiz versiyonunda reklamlar bulunduruyor.

Checketry

download manager for android full apk

Listemizin ikinci sırasında Checketry isimli Android indirme yöneticisi var. Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi birçok kullanıcının tercih ettiği tarayıcılar ile birlikte uyumlu çalışan uygulama, Advanced Download Manager gibi temiz bir arayüze sahip.

Kendisinin Türkçe desteği mevcut. Checketry; Steam oyunlarının, çeşitli dosya türlerinin ve hatta PC’de indirdiğiniz dosyaların indirilme işlemlerini izlemenizi sağlar. Oyun takipçilerinin gayet iyi tanıdığı Battle.net ve EA Origin de Checketry ile ortak çalışıyor.

Internet Download Manager

download manager for android full apk

IDM kısaltması ile de bilinen bu indirme yöneticisi, özellikle indirme hızıyla ünlü. Eş zamanlı indirme desteği sunan IDM, üçüncü taraf izleyicileri engeller ve kendisine özel bir tarayıcı ile çalışır. Buradan hareketle kendisi, güvenlik konusunda diğer yazılımlardan daha önde.

Loader Droid

Normal sürümü ile ücretsiz bir şekilde hizmet veren Loader Droid’in bir de Pro versiyonu mevcut. Loader Droid’in kullanıcı arayüzü, ne yazık ki, diğer programlara göre biraz eski ancak geliştiriciler karanlık mod seçeneği vasıtasıyla platformun bu açığını kapatmış.

Bu uygulama aynı zamanda indirme işlemlerini otomatik olarak devam ettirmek gibi birçok hayati özelliğe sahip. Bağlantınızın zaman aşımına uğraması durumunda endişelenmenize gerek yok. Bağlantı değiştirme fonksiyonu, eski bağlantınızın yenisiyle değişmesini sağlar ve indirme işleminizi kaldığı yerden devam ettirir.

Wi-Fi ve 4G desteğini bünyesinde barındıran program, 2016 yılından beri güncellenmedi ancak buna rağmen birçok insan kendisini kullanmaya devam ediyor.

Loader Droid
Price: Free

MyJDownloader

İçeriğimizin son kısmında MyJDownloader bulunuyor. Kendisi aslında PC platformu için geliştirildi. Chicketry yazılımına çok benzeyen MyJDownloader, bilgisayarınızdaki indirmeleri akıllı telefonunuzdan takip etmenize olanak sağlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. olayı resimlerle anlatmanız daha güzel olmuş tşk