• DOLAR
  3,4887
  % -0,06
 • EURO
  4,1861
  % 0,29
 • ALTIN
  147,0589
  % 0,28
 • BIST
  104.918
  % -1,52


Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Pokemon çılgınlığı tüm dünyayı sarmış durumda. Fakat bu sefer Pokemon dünyasına özel püf noktalarıyla değil, biraz daha sosyal medya odaklı bir yazı ile karşınızdayız. Pokémon hayranlarına hitap eden bir uygulamanın üzerinde duracağız. Uygulamanın görevi Android’de fotoğraflara Pokemon ekleme işlemini sağlaması. Bunu doğrudan Pokemon coğrafyasında, o an fotoğraf çekerek veya daha önceden çekmiş olduğunuz bir fotoğrafın üstünde gerçekleştirebilirsiniz.

Pokefy – Pkmn Photo Editor İNDİR

Uygulama kesinlikle özellikle sosyal medyada büyük yankı uyandırmanızı sağlayacak. Bizim aklımıza gelen yöntemlerden birisi arkadaşlarınızı trolleyerek oldukça eğleneceğiniz. Herhangi bir yerde çektiğiniz fotoğrafa Pokemon ekleyeme yaparak arkadaşlarınızın birkaç ilçe değiştirecek kadar yürümesini sağlayabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz fotoğraflara Pokemon ekleme yolu ile dikkat çekicilik katabilirsiniz. Pokemon büyütme, küçültme, tür seçme, çevirme gibi ilginç özellikler geliyor. Uygulama biraz reklamlı olsa da alternatifi şu an için yok.

Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Android’de fotoğraflara Pokemon ekleme uygulaması ilk başta bir öğretici ile açılıyor. “Never show again” diyerek bir daha gelmemesini sağlayabiliriz. Normalde burayı okumasanız bile uygulamayı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Muhtemelen yaşı küçük olanlar için hazırlanmış bir öğretici.

Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Uygulama açılır açılmaz Pokemon coğrafyası karşımıza geliyor. Buraya doğrudan Pokemon ekleme şansımız var. Tabii işi asıl eğlenceli kılan önceden çektiğimiz veya yeni çekeceğimiz fotoğraflara Pokemon ekleme. Buradan LOAD IMAGE diyerek galeriden fotoğraf seçebiliyoruz. TAKE PICTURE ise fotoğraf çekmemizi sağlıyor. ADD tuşu seçtiğimiz Pokemon ekrana gelmesi için kullanılıyor. GALLERY’de ise yüzlerce Pokemon var. REMOVE eklenen Pokemon görselini ekrandan siliyor, RESET ise tüm değişiklikleri geri alıyor.

Fotoğraflara Pokemon Ekleme

 

Önce Pokemon galerisine giriyoruz. Burada yüzlerce -belkide bine yakın- çeşit tür var. Fotoğrafa birden fazla ekleme de yapabiliriz. Toplamda altı sekme ve her sekmede seçmesi oldukça zor sayıda Pokemon mevcut. Önce seçimimizi yapıyoruz.

Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Fotoğrafımızı da LOAD IMAGE ile galeriden alıyoruz veya TAKE PICTURE diyerek çekiyoruz. Güzel bir kedicik yakaladık. ADD diyerek kafasına Pokemon ekleme işlemini gerçekleştirdik. Pokemon ekrana geldiği anda parmağınızla sürükleyerek konumunu belirleyebilirsiniz. Fotoğraf altında yer alan – ve + tuşları ile boyutunu büyütebilirsiniz. Ayrıca sağa ve sola döndürme seçenekleri de gözlerden kaçmıyor. En ortadaki tuş ise aynalama yapıyor yani Pokemon sağa veya sola bakacak şekilde ayarlanabiliyor.

Fotoğraflara Pokemon Ekleme

Android’de fotoğraflara Pokemon ekleme işte bu kadar basit. En üstte bulunan üç noktalı simgeye basarak Pokemon eklenmiş fotoğraflarımızı kaydedebilir veya doğrudan sosyal medya ortamına gönderebiliriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Resimde görüneni kutuya yazınız: *


İçerik önerileri ve diğer istek ve şikayetlerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabi.com-Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri kolayca bulabilirsiniz.