Google Maps ’de Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Bulanık Hale Getirebilirsiniz?

Google Maps ’de Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Bulanık Hale Getirebilirsiniz? 1

Google Maps ’de Kişisel Bilgilerinizi Nasıl Bulanık Hale Getirebilirsiniz

Google sokak inceleme için bulunduğunuz yerlerden fotoğraf alırken, ikamet ettiğiniz yerin bilgilerini bulanıklaştırmak için üstün gayret harcamaktadır. Ancak kusursuz olduğunu söylemek henüz mümkün değildir, çünkü bir iki ayrıntıyı atlayabilme ihtimali hala mevcut. Belki sizi arabanızı yıkarken ya da evinizde temizlik yaptığınız sırada görüntüleyebilir. Ama üzülmeyin, ayrıntılarını paylaşmak istemediğiniz şeyleri bulanıklaştırma hakkına sahipsiniz.

Bu bulanıklık sürecinin kalıcı olduğunu aklınızdan çıkartmayın, bu yüzden eğer eviniz için sık sık yön tarifi veriyorsanız, bulanıklaştırma işlemi evinizi bulmayı birazcık zor hale getirebilir. Ayrıntıların çoğunluğu yok olacağı için artık, kırmızı kapılı ya da mavi panjurlu ev  araması yapamayacaksınız. Hala istiyorsanız buyrun birlikte yapalım. Nasıl mı? İşte Google Maps ’de bunalıklaştırma işlemi

googlemaps

Aşama 1: Bilgisayarınızdan, Google Maps ’de kendi adresinizi aratın. Sağ alt köşede ki Sorun bildirin tuşuna tıklayın.

googlemaps-1

Aşama 2: Bulanıklaştırmak istediğiniz arka planı kırmızı kutu içerisine alınız. Daha belirgin bir ayarlama yapmak için ister yakınlaşabilir ister  uzaklaşabilirsiniz.

Adım 3: Bulanıklaştırmak  istediğiniz şeyler için seçiminizi yapın e-posta adresinizi girin ve formu gönderin. Google Maps ’in söz konusu olan resim bulanıklaştırma talebinizi değerlendirmesi gerekmektedir.

Ve işte sonucun nasıl görüneceği:

googlemaps-2

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol