Huawei Ascend G610 Root Yapma Rehberi

Huawei Ascend G610 Root Yapma Rehberi

Huawei Ascend G610 isimli akıllı telefon modeli kısa zaman içerisinde tüm dünya genelinde ilgi gören ancak ülkemiz insanları tarafından uygun fiyatlı ancak bir o kadar da kaliteli olması nedeni ile en çok tercih edilen ve beğenilen mobil cihazlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Şık kasa tasarımı, etkileyici donanımları ve bununla birlikte Android işletim sistemini kullanıyor olması da insanların en çok ilgisini çeken ve beğenisini kazanan unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Zira Huawei şirketi zaman içerisinde ülkemizdeki yatırımlarını ciddi anlamda arttırarak insanların bilgisini ve beğenisini test etmeye devam ediyor diyebiliriz. İşte bu da zaman içerisinde insanlara sunulan mükemmel bir deneyim olarak dikkat çekiyor.

Huawei Ascend G610 Root Yapma Rehberi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Huawei Ascend G610 root yapma işlemi ile alakalı olarak siz değerli okuyucularımızı bilgilendirecek ve bu anlamda sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacağız. Bu işlemlerin ardından cihazınızın tüm yönetici seçenekleri açılacak ve bununla birlikte dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan birisi de cihazınızda gizlilik duvarı diye bir şey olmayacak. Bu da dolayısı ile güvenlik sorunlarının ortaya çıkmasında etkili rol oynayacak ve sıkıntılar yaşamanız da muhtemel hale gelecek. HUAWEİ ASCEND G610 CİHAZINIZI ROOT YAPTIĞINIZ AN İTİBARİ İLE GARANTİ KAPSAMINDAN ÇIKACAKTIR. Bu neden dolayısı ile ilerleyen süreçte yaşayacağınız sorunlar ile alakalı olarak destek alabilmek için büyük paralar da dökmeniz gerekebilir.

 

  1. Öncelikle cihazımızın şarjının en az %70 olması gerekiyor.
  2. BURAYA TIKLAYARAK dosyayı indirin ve rarlı dosyayı masaüstüne açın.
  3. frameroot.apk ve recovery.img isimli dosyaları bulun ve hiçbir klasör oluşturmadan hafıza kartı ana dizinine atın.
  4. Daha sonra BURAYA TIKLAYARAK Mobile Uncle MTK Tool isimli aracımızı telefonunuza indirin ve kurun.
  5. Kurulumun ardından frameroot.apk isimli dosyamızı çalıştırıyoruz.
  6. Karşımıza üç adet seçenek gelecek ve buradan FARAMİR yazan seçeneğe tıklıyoruz.
  7. Daha sonra ana menüye gelin. Telefona SuperSU yazılımı kuruldu ise şayet root işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir.
  8. Daha sonra Mobile Uncle MTK Tool aracımızı açıyoruz ve UPDATE seçeneğine giriyoruz.
  9. Burada recovery.img dosyasını tanımlıyoruz ve yüklüyoruz.
  10. Bu işlemin ardından ise telefonumuza root işlemini yaptığımız gibi aynı zamanda Recovery işlemini de yapmış oluyoruz.

Bu işlemlerden dolayı kaynaklanacak olan hatalardan ve sorunlardan TeknolojiDolabi.com ekibi kesinlikle sorumlu tutulamaz. Tamamı denerek yazılmış işlemlerdir ve bu neden dolayısı ile doğru uygulamalar ile kesinlikle bir sorun yaşamayacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?