Huawei Garanti Sorgulama

Huawei Garanti Sorgulama

Huawei marka cihaz kullanıcıları için Huawei garanti sorgulama ve yetkili servise verilen cihazın takibini yapma işlemleri nasıl yapılır bu yazımızda ele alacağız.

Huawei garanti sorgulama işlemi için cihazınızın IMEI numarasını bilmek durumundasınız.

IMEI numarasını öğrenmek için arama kısmına “*#06# yazıp, arama tuşuna basmanız yeterli.

IMEI numarasını öğrenmenin bir diğer yolu da Ayarlar > Telefon Hakkında > Mevcut durum menüsüdür. Ayrıca pil kapağı çıkarılabiliyorsa arkada bulunan etiketten de IMEI numarası öğrenilebilir.

Huawei Garanti Sorgulama

Cihazınızın Huawei Türkiye garantisi kapsamında olup olmadığını sorgulamak için gerekli adımları aşağıdan takip edebilirsiniz.

Adım 1- Huawei garanti durumu sorgulama işlemini yapabilmek için öncelikle buraya tıklayarakHuawei Garanti Süresi ve Destek Hizmeti Sorgulaması” sayfasına gidin.

Adım 2- Cihazın IMEI numarasını yazın Güvenlik kodunu girerek “Ara” butınuna basın.

Huawei Garanti Sorgulama

Hepsi bu kadar!

Eğer sorgulama ekranında cihazınızı göremiyorsanız veya cihazın faturasında garantisi devam ettiği görülürken, garanti devam etmiyorsa, garanti dışı yazıyorsa, Huawei müşteri hizmetlerini aramanız en doğrusu olacaktır.

Size en yakın Huawei Türkiye servisi listesine buradaki sayfaya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer cihazınızı onarım için servise verdiyseniz buraya tıklayarak cihazın onarım durumunu öğrenebilirsiniz.

Huawei Mate Serisi Telefon Özelliklerine buraya, Huawei Y serisi telefon özelliklerine buraya, Huawei P Serisi Telefon Özelliklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

] }

1 Yorum

Superman  -  22 Aralık 2019 / 11:21

siteniz çok düzenli ve doyurucu elinize sağlık

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol