En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Instagram Repost uygulaması kullanarak başka birisinin içeriğini kendi hesabınızdan paylaşabilirsiniz.

Instagram Repost uygulaması kullanarak başka birinin Instagram gönderilerini kendi hesabınızdan kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

Facebook yada Twitter üzerinde gördüğünüz ve beğendiğiniz bir gönderiyi dilerseniz kendi hesabınız üzerinden kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz. Ancak Instagram’da başkasının gönderisini hesabınızda paylaşmanız mümkün değil. Yani Twitter’daki retweet yada Facebook’taki paylaş butonları Instagram’da bulunmuyor.

Başkasına ait bir içeriği paylaşabilmeniz için ya ekran görüntüsü almanız yada eğer bir video paylaşımı ise indirip Instagram’a yüklemeniz gerekiyor.

Instagram Repost yapma, daha önce herhangi bir zamanda herhangi bir kullanıcının paylaşmış olduğu bir gönderiyi (fotoğraf veya video) kendi profilinde paylaşmak anlamında kullanılıyor.

Bütün bunlarla uğraşmak yerine Instagram Repost uygulaması kullanarak başka birisinin içeriğini kendi hesabınızdan paylaşabiliyorsunuz.

IOS AppStore ve Android Google Play mağazalarında birden fazla Instagram Repost uygulaması var. Bunlardan en çok kullanılanları aşağıda veriyoruz.

En iyi 5 Instagram Repost uygulaması

Aşağıda yer verdiğimiz en iyi 5 Instagram Repost uygulaması ile paylaşılan içeriklerin alt köşesinde içeriğin asıl sahibinin Instagram kullanıcı adı ve Repost ifadesi yer alıyor.

Repost: For Instagram (IOS)

En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Sadece IOS cihazlara özel olarak geliştirilen Repost: For Instagram uygulaması Instagram Repost yapmak için en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor.

Uygulamanın işlevselliği oldukça basittir. Uygulamayı cihazınıza yüklediğinizde ve ana ekranı açtığınızda, uygulamanın doğru şekilde nasıl kullanılacağına ilişkin talimatları görürsünüz.

İlk olarak, paylaşmak istediğiniz Instagram gönderisinin bağlantısını kopyalamanız ve “Instagram için Repost” uygulamasına gitmeniz gerekiyor.

Uygulama artık kopyalanan URL’yi otomatik olarak algılayacak ve gönderi ayrıntılarını getirecektir. Bundan sonra, köşelerden herhangi birine filigran orijinal yazar adını yerleştirerek gönderiyi özelleştirme seçeneğine sahip olacaksınız.

İndir: Repost: For Instagram (IOS)

Reposta (Android)

En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Reposta, Android için geliştirilen Instagram için ücretsiz repost uygulamasıdır. Reposta ile Instagramda başkasının gönderdiği fotoğrafları, videoları ücretsiz olarak yeniden paylaşabilirsiniz.

İndir: Reposta (Android)

Repost for Instagram #Repost (IOS)

En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Repost for Instagram #Repost  uygulaması IOS için geliştirilmiş kullanımı kolay bir uygulamadır.

İndir: Repost for Instagram (IOS)

Repost for Instagram – Regrann (Android)

En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Repost for Instagram – Regrann uygulaması Android için geliştirilmiş kullanımı kolay bir uygulamadır. Repost for Instagram – Regrann ile filigran eklemeden Instagram fotoğraflarını ve videolarını tekrar paylaşabilirsiniz.

İndir: Repost for Instagram – Regrann (Android)

Reposter for Instagram: Download & Save (Android)

En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Reposter for Instagram: Download & Save, Android için geliştirilmiş bir Instagram RePost uygulamasıdır. İçerisinde bulunan resim düzenleyici aracılığıyla resimleri, kırpabilir, üzerine çizim yapabilir, bir çıkartma ekleyebilir veya metin ekleyebilirsiniz.

İndir: Reposter for Instagram: Download & Save (Android)

Instagram filtreleri şu sıralar oldukça popüler. Instagram efekt adları ile uyguladığı filtrelerin ne işe yaradığını buradaki yazımızda anlatıyoruz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu