iOS İçin 5 Egzersiz ve Spor Uygulaması

iOS İçin 5 Egzersiz ve Spor Uygulaması 1

Spor yapmanın sağlıklı bir hayatın vazgeçilmez aktivitelerinden bir tanesi olduğunu sanıyoruz ki hatırlatmaya gerek yok. Her gün açık havada yapacağınız birkaç saatlik yürüyüşler, ufak egzersizler ve uygulayacağınız farklı metodlar ile sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşabilirsiniz. Bu konuda yardım alabileceğiniz gelişmiş uygulamalar mevcut. Her biri farklı alanlara yoğunlaşan bu uygulamaları tabletlerinize ve akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. iOS İçin 5 Egzersiz ve Spor Uygulamasını sizlere sunuyoruz.

Şimdi sizlerle iOS için özel olarak derlediğimiz ve incelediğimiz egzersiz ve spor uygulamalarını paylaşacağız.

iOS İçin 5 Egzersiz ve Spor Uygulaması

7 Minute Workout

Listeye oldukça sade ve pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken bir uygulamayla başlıyoruz. Adından da anlaşılacağı gibi 7 Minute Workout kısa süreli egzersizler için geliştirilmiş bir uygulama ve özellikle ev ortamında spor yapmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmış.

7 minute work

7 dakikalık egzersiz programlarına sahip olan uygulama ile kısa süreli egzersizler ile vücudunuzu zinde tutabilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanı herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymayan egzersiz programları sunması. Evde, kendi ağırlığınızla yapacağınız egzersizler sayesinde hem boşa yer kaplayan spor aletlerine para harcamayacak hem de vücudunuzu ağır yükler altında hırpalamayacaksınız.

Her egzersizden sonra 10 saniye ara veren 7 Minute Workout bu yedi dakikalık kısa dilimi sonuna kadar kullanıyor. Yani yedi dakika lafı zihninizde basit bir egzersiz programı uygulayacağınız fikrini uyandırmasın. Emin olun ki uygulamanın her dediğini disiplinli bir şekilde uygularsanız çok daha uzun bir süre çalışmış gibi hissedeceksiniz. Ev ortamında kullanmak için ideal bir spor uygulaması arıyorsanız 7 Minute Workout mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.


Bir cevap yazın