iPhone’da Konferans Görüşme Nasıl Yapılır ?

iPhone'da Konferans Görüşme Nasıl Yapılır ? 3

iPhone’da Konferans Görüşme ile 5 kişiye kadar konferans görüşme yapabilmeniz mümkün. iPhoneda aynı anda birden fazla kişiyle konuşma konusunu yazımızda anlatacağız.

Bir telefon görüşmesi doğal olarak iki kişi arasında yapılır. Ama yine de, aynı anda daha çok kişinin katıldığı bir toplu görüşme, konferansa görüşmede yapılabilir. iPhone’da Konferans Görüşmesi özelliği ile aynı hat üzerinden 5 kişiye kadar konferans görüşmesi sağlayabilirsiniz.

iPhone’da Konferans Görüşme Nasıl Yapılır ?

İlk aramanızı yaptıktan sonra telefon ekranında Arama Ekle butonuna basın.

iPhone'da Konferans Görüşme Nasıl Yapılır ?

Ekleyeceğiniz 2.kişiyi rehberden seçebilir yada arama ekranından numara girerek konferansa dahil edebilirsiniz. Bu arada aradığınız 2.ci kişi ile görüşürken ilk aradığınız 1.ci kişi bekleme modunda kalacaktır.

Bu iki kişi ile konfrenas görüşmesi yapabilmek için ana ekranınızda beliren Konferans butonunua basarak konferans görüşmeyi başlatabilirsiniz.

iPhone'da Konferans Görüşme Nasıl Yapılır

Ekranda beliren diğer bir seçenek olan Değiştir butonu ile aradığınız kişileri konferansa dahil etmeden önce , aralarında geçiş yaparak görüşmeye devam edebilirsiniz.

Konferans görüşmesinden kişi çıkarmak için kişinin yanında bulunan ⓘ simgesine dokunarak > kişiyi konuşmadan çıkarın seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

[button url=”https://www.teknolojidolabi.com/telefon-konusmalarini-kaydetme-uygulamalari/” target=”_self” size=”btn-large” color=”#1e73be”]Telefon Konuşmalarını Kaydetme Uygulamaları[/button]
Yararlanılan kaynak : Ozengen

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol