LG G4’ün Samsung Galaxy S6’dan Daha İyi Olmasının 7 Önemli Sebebi

Bir tartışmadır gidiyor. Herkes sevdiği markaya toz kondurmuyor. Bu çok doğal. Bir cihazı bir kere severseniz, yeni bir cihaza geçmemek için bütün sebepleri sıralayarak bunların arkasına sığınabilirsiniz. Bunu her cihaz veya eşya için yaparız. Doğamızda var. En iyisi hep sahip olduğumuzdur. Mobil cihazlarda da durum farklı değil. Samsung Galaxy S6 ve LG G4 severler bu konuda uzun süre tartışabilecek gibi görünüyor.

LG G4'ün Samsung Galaxy S6'dan Daha İyi Olmasının 7 Önemli Sebebi

LG G4 ve Samsung Galaxy S6 serisi arasında başlayan rekabet büyümeden her iki telefon arasındaki 7 önemli farka dikkat çekmek istiyorum. Bu farklardan dolayı LG G4 günlük ve profesyonel yaşamda Samsung Galaxy S6’dan daha üstün özelliklere sahip görünüyor.

1-Daha büyük ekran ve görüntü seçeneği

Samsung Galaxy S6 serisi 5.1 inçlik bir ekran boyutuna sahipken, LG G4 5.5’lik boyutlarıyla daha geniş ve kullanışlı bir alan sunuyor. Bu da özellikle profesyonel kullanımlarda telefonu daha çekici kılıyor. Özellikle iş adamlarının bu boyutta bir ekranla yapamayacağı nerdeyse yok gibi. LG G4 ve Samsung S6 arasındaki ekran kullanım kolaylığı LG lehine yüzde 70’lere varan bir avantaj sunuyor.

2-Değiştirilebilen arka kapaklar ve deri sırt tasarımı

Cihazların genel görüntüleri bazen çok önemli olabiliyor. Bunu değiştirebileceğinizi bilmek de önemli bir etken. Kapağından, renginden sıkılmanız olası. Bunları değiştirebiliyor olmak hem özgürlük, hem de aşınan kapaklardan kolayca kurtulabilmek anlamına geliyor. Arka kapakları plastik ve deri kaplama olmak üzere farklı renk ve materyal seçenekleriyle değiştirebilmek de LG G4’ün avantajları arasında yer alıyor.

1 2 3Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu