Lifecell Nedir, Lifecell Paketleri Nelerdir?

Turkcell LifeCell paketini kullanıma sundu. 50GB kotalı Lifecell Nedir, Lifecell Paketleri Nelerdir, LifeCell fiyatları nedir?

50 GB kotalı LifeCell ile birlikte Turkcell’in General Mobile ile işbirliği yapması ile ortaya çıkan LifeCell özel telefonu  General Mobile GM 6 cihazıda tanıtıldı.

Lifecell nedir ?

Lifecell adı verilen yeni dijital marka, sadece internet üzerinden paket ve tarife satan bir yapı. Lifcell 50GB bir kota sunuyor. Sunulan 50 GB’lık kota sadece Turkcell’in kendisine ait hizmetlerinde ve uygulamalarında geçerli, diğer internet bağlantısı gerektiren hizmetler ve uygulamalar için ekstra 5 GB – 7GB  ve 10GB’lık paketler mevcut.

  • Lifecell ile uygulamalarda geçerli 50 GB internet.
  • Bip’ten Bip’e sınırsız konuş, mesajlaş, paylaş
  • TV+’ta geçerli 15 GB internet ile istediğiniz kadar TV.
  • Fizy’de geçerli 15 GB internet ile istediğiniz kadar müzik.
  • Lifebox‘a özel 10 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın.
  • Dergilik’te geçerli 8 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete.
  • Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet ile istediğin kadar sosyal medya.

Lifecell Paketleri

Lifecell Nedir, Lifecell Paketleri Nelerdir?

Lifecell Pro Paketi

Lifecell Nedir, Lifecell Paketleri Nelerdir?

Uygulamalarda geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 10 GB internet.Bip’ten Bip’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma, her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk.  69TL / AYLIK ÜCRET

Lifecell Extra Paketi

Lifecell Nedir, Lifecell Paketleri Nelerdir?

Uygulamalarda geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 7 GB internet.Bip’ten Bip’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma, her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk.  59TL / AYLIK ÜCRET

Lifecell Super Paketi

Lifecell Nedir, Lifecell Paketleri Nelerdir?

Uygulamalarda geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB internet.Bip’ten Bip’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma, her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk.  49 TL / AYLIK ÜCRET

General Mobile GM 6 LifeCell

General Mobile ile işbirliğine girişen Turkcell, 5 inç ekran, Android Nougat işletim sistemli, 4 çekirdekli işlemci gibi özellikleri bünyesinde barındıran General Mobile GM 6 adlı telefonu da bu hizmet için kullanıcılarına sunacak.

Ancak Turkcell’e özel Lifecell modu ve diğer yazılım farklılıklarının olduğunu söyleyebiliriz. Turkcell, bu cihaz için “ilk 2 taksit bizden” kampanyası yaparken cihazın toplam ödemesi 36 ay/40 TL olarak dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu