Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır ? 4

Son güncelleme: 18 Kasım 2019

Linkedin uygulamasını artık kullanmayacaksanız ve hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız yazımızda Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır anlatacağız.

2003 yılında kurulan ve iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişinde bulunmasını sağlayan sosyal paylaşım sitesi Linkedin, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Platforma üyeyseniz en az bir kontağınızdan matematik işlemi içeren bir gönderi görmüşsünüzdür. Bunlar dışında zorla ana akışımıza çıkarılan, ilgi alanımız olmayan konularda içerikler de mevcut. Herkesin CEO olduğu platformdan çıkma kararı aldıysanız diğer bir deyişle LinkedIn hesabınızı silmeye karar verdiyseniz bunu mobil uygulama üzerinden hızlıca yapma şansınız var. Aşağıdaki adımları takip ederek LinkedIn hesap silme işlemini sorunsuzca tamamlayabilirsiniz.

Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Linkedin uygulamasını artık kullanmayacaksanız ve hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız bilgisayarınızın android yada iphone telefonnuzun internet tarayıcısından LinkedIn Hesap Silme Linki: https://www.linkedin.com/secure/settings?closemyaccountstart adresine girip oturum açmanız gerekiyor.

Ardından aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Profil sayfanızı açıyorsunuz ve sağ üstteki dişli çark simgesine dokunarak Ayarlar menüsüne gidiyorsunuz.

Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Ayarlar menüsünde Hesap sekmesi altında aşağı inerek Hesabı Kapat’a dokunun.

Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Hesabı Kapat sayfasında “Devam Et” butonuna dokunarak ilerleyin.

Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır ?

Hesabınızı neden kapatmak istediğinizi belirtip “İleri” butonuna dokunduğunuzda onay işleminin ardından LinkedIn hesap silme/LinkedIn kapatma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

 

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol