Mobil

Mobil Cihazlardaki Silinen Verileri Dr.Fone ile Kurtarın!

0
(0)

Mobil Cihazlardaki Silinen Verileri Dr.Fone ile Kurtarın!

Her geçen gün biraz daha gelişen mobil teknoloji, kullanıcıların akıllı cihazları üzerinde giderek daha fazla bilgi depolamasına olanak veriyor. Fakat ne yazık ki cihazlarımızda depoladığımız veriler gerek teknik gerekse kişisel hatalar sebebiyle her zaman kaybolma tehlikesiyle karşı karşıya.

Windows Phone, Android veya iOS fark etmeksizin tüm kullanıcılar günlük hayatlarında veri kaybı tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Bu tehlikenin kaynağı teknik veya kişisel hatalardan doğabilir. Örneğin masada duran telefonunuzun yanlışlıkla yere düşmesi veya acele bir iş üzerindeyken yapacağınız hatalı bir parmak hareketi, cihazınızda depolamış olduğunuz verilerin silinmesine sebep olabilir.

Bunlar her kullanıcının başına gelebilecek tehlikeler arasında. Fakat asıl önemli olan bu gibi durumlarda uygulayabileceğimiz adımlar ve söz konusu verilerin mümkün olan en az zararla nasıl kurtarılabileceği. Mobil cihazlardan veri kurtarmak amacıyla kullanabileceğimiz pek çok araç mevcut. Bunlardan bir tanesi de Dr. Fone for iOS ve Dr. Fone for Android.

Bu programların her ikisi de akıllı telefonlardan ve tabletlerden veri kurtarmak amacıyla kullanılmak üzere tasarlanmış. İsimlerinden de anlaşılabileceği gibi birisi iOS birisi de Android cihazlardan veri kurtarmak için gereken araçları barındırıyor. İşin güzel yanı da her iki sürümün de hem Windows hem de Mac sürümlerinin olması. Mobil cihazınıza ve bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olanı, aşağıdaki bağlantılar üzerinden indirebilirsiniz. Unutmayınız ki sunduğumuz versiyonlar ücretsiz deneme sürümleridir. Verilerin geri dönüştürülebilmesi için tam sürümün satın alınması gerekiyor.

Dr.Fone for Android:

Dr.Fone for Android Android Veri Kurtarma ve Yedekleme Programı
Dr.Fone for Android Mac İçin Android Veri Yedekleme ve Kurtarma Uygulaması

Dr.Fone for iOS:

Dr.Fone for iOS iOS Veri Kurtarma Programı
Dr.Fone for iOS Mac için iOS Veri Kurtarma Programı

Eğer üretici sitesinden detaylı bilgi almak isterseniz iOS sürümü için buraya, Android sürümü içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Son Güncelleme: 5 Mart 2021

Bu yazıya kaç yıldız verirsin?

Lütfen değerlendir!

Yazının puanı: 0 / 5. Toplam oy: 0

Bu yazıya şimdiye kadar puan veren olmamış. İlk sen puanlamak ister misin?

1 2 3Sonraki sayfa

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

TeknolojiDolabı'ndan ayrılmak üzeresiniz.

Bekleyin...
adresine 10 saniye içinde yönlendirileceksiniz...

Devam etmek için yukarıdaki linke tıklayın yadabağlantıyı iptal edin.