Oyun

PUBG Mobile en iyi Drop Noktaları

PUBG’nin en önemli noktalarından biriside tartışmasız Loot bölgeleridir. Bu yazımızda PUBG Mobile en iyi Drop noktaları

PUBG oyununda bildiğiniz gibi oyun içerisinde drop‘lar atılıyor. PUBG Mobile drop yerleri sayesinde daha hızlı teçhizat toplayarak rekabette öne geçebiliriz.

Milyonlarca kişinin severek ve beğenerek oynadığı Battle Royale oyunu olan PlayerUnkown’s Battlegrounds‘da en önemli şeylerden biride loot.  Oyuna yeni başlayan oyuncular ya hiç loot alamıyor ya da bir kaç kez aldığı için içinden neler çıkar bilmiyor. Peki ya bu loot‘lardan neler çıkar ? Pubg mobile loot yerleri nereler?

PUBG Mobile en iyi Drop Noktaları

Erangel‘deki lootlamak için en iyi alanlar, PUBG mobile en iyi loot yerleri Pochinki, School ve Military Base olarak sıralanıyor.

Pochinki

pubg mobile loot yerleri

PUBG mobile en iyi loot yerleri arasında bulunan Pochinki haritanın en çok silah ve teçhizat toplayabileceğiniz alanlarından birisi. Fakat bununla birlikte oyuncuların en çok atladığı yerlerden de birisi. Bu yüzden Pochinki’ye atlarken gerçekten hızlı olmanız gerektiğini ve dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmak gerekir.

Ortalama olarak drop düşen konumlara baktığımız zaman da Pochinki, School ve Military Base olarak gözlemleniyor. Pochinki tarafında düşen dropların yüzde 70’i kentsel yerleşkenin dışarısında kalan fakat kentsel yerleşkeye en yakın noktalara düşüyor.

Bu yüzden kentsel yerleşkenin dış çevresinde olan yerlerde bulunmak daha mantıklı olacaktır.

School

pubg mobile loot yerleri

School da haritanın en çok silah ve teçhizat toplayabileceğiniz alanlarından birisi. Fakat bununla birlikte oyuncuların en çok atladığı yerlerden de birisi.

School tarafında düşen dropların ise yüzde 60‘ı Rozhok arasındaki ayrılan yol üzerine düşüyor. Burada konumlandırılan yollar üzerine dikkat etmek de ayrıca gerekir.

Military Base

pubg mobile loot yerleri

Military Base haritanın en sıkışık ve oyuncuların atladığında oldukça zorlandığı alanlardan birisi. Bununla birlikte en hızlı ölebileceğiniz alanlar arasında. Fakat Military Base tarafına diğer iki yere göre daha az drop düşüyor. Düşen droplar genellikle konteynerlerin arasında olduğu için diğer oyunculardan gizlenerek içerisindeki teçhizatı toplamak oldukça zorlaşıyor.

Georgopol

pubg mobile loot yerleri

Oyunun bir diğer iyi loot bölgelerinden birisi de Georgopol. Büyük bir alanı kaplayan Georgepol’un ister kuzeyi ister güneyi veya Konteynır bölgesi yoğun loot içeren iyi bölgelerdir. Çatışmanın Military ve Pochinkiye göre daha az yoğun olduğu Georgepol benimde en çok tercih ettiğin loot bölgesi. Georgopol’un en kötü yanı ise Araba Spawnının yetersiz olması.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Çok teşekkurlerrrr :-)

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol