Ramazan için Hediye İnternet Kampanyaları

Her ramazanda klasik hale gelen “Bedava Sahur İnternet Paketi” kampanyaları bu senede devam ediyor. Sahurdan sonra yatmayarak sabahlayanlar için Hediye İnternet Kampanyalarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yazımızda Cep telefonu operatörleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un Ramazan için Hediye İnternet Kampanyaları ’na değineceğiz.

Her ramazanda klasik hale gelen “Bedava Sahur İnternet Paketi” kampanyaları bu senede devam ediyor. Sahurdan sonra yatmayarak sabahlayanlar için Hediye İnternet Kampanyalarını yazımızda bulabilirsiniz.

Ramazan için Hediye İnternet Kampanyaları

Her Ramazan ayında operatörlerin bedava internet paketi herkesin dört gözle beklediği bir ayrıcalık haline geldi.  Bu kampanyalar ile Ramazan ayı boyunca sizde geceleri ücretsiz internet kullanmanın keyfini süreceksiniz.

# Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell kullanıcıları BiP uygulamasını kullanarak 10GB’a varan internet hediye paketlerini kazanabilirler. Bunun için aşağıda yapmanız gerekenleri sıraladık.

SAHUR 2GB: BiP uygulamasından 5 farklı kişiye mesaj gönderirseniz ramazan bitene kadar 02:00-06:00 saatleri arasında 2GB internet kullanabileceksiniz.

Hafasonu 1GB: Eğer BiP üzerinden 10 farklı kişiye mesaj gönderirseniz paketiniz aktif olduktan sonra 30 gün boyunca haftasonları 1GB internet kullanabileceksiniz.

Haftalık 1GB: BiP üzerinden 15 farklı kişiye mesaj gönderdiğinizde paketiniz aktif olur olmaz Turkcell size 1 hafta boyunca 1GB internet hediye edecek.

Haftalık 2GB: 20 farklı kişiye mesaj gönderdiğinizde paketiniz tanımlandığı andan itibaren geçerli 1 hafta boyunca 2GB internetin sahibi olacaksınız.

Aylık 2GB: BiP’ten 25 farklı kişiye mesaj attığınızda paketiniz tanımlandıktan sonra 30 gün geçerli 2GB internet hediyesi hattınıza tanımlanacak.

Aylık 10GB/3GB: Turkcell, BiP üzerinden 50 farklı kişiye mesaj gönderen ilk 200.000 kişiye 30 gün boyunca geçerli 10GB internet hediye edecek. 200.000 kişi sınırı tamamlandığında ise ramazanda 50 kişiye BiP’ten mesaj gönderen kullanıcılar 30 gün boyunca geçerli 3GB internetin sahibi olacak.

Bu internet hediye paketleri Ramazan ayı boyunca geçerli olup, Ramazan bitiminde kampanya son bulacaktır.

# Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyaları

Her yıl gelenekselleşen hediye internet kampanyasını sürdüren Avea ya da yeni adıyla Türk Telekom,SAHUR yazıp 5555’e mesaj atan müşterilerine sahur vakti kullanabilecekleri 10GB internet hediye ediyor.

# Vodafone Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone Ramazan ayında Vodafone’a geçenler için  ‘Bereket Paketi’ adı altında hediye dakika, internet paketi ve A101 hediye çeki gibi hediyelerin sahibi oluyorlar. İlgili kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

> Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları (2017)

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu