Telefondan telefona dosya aktarma programı Android için SuperBeam indir

Telefondan telefona dosya aktarma programı Android için SuperBeam indir

Telefonlar arası dosya göndermek için basit, sorunsuz, kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulamaya mı ihtiyacınız var?

Öncelikle SuperBeam nedir ve ne işe yarar sorusuna cevap verelim:

Akıllı cep telefonları arasında büyük boyutlu dosyaları yüksek hızda transfer etmek için özel olarak geliştirilmiş harika bir uygulamadır.

SuperBeam ile farklı platformlar arasında dosya göndermek de mümkün. Hatta bu uygulamanın yüklü olmadığı bir cihazda yada bilgisayarda, uygulamanın resmi sitesini kullanarak da dosyaları indirebiliyorsunuz.

SuperBeam bedava mı yoksa ücretli mi?

Bu uygulamayı tamamen ÜCRETSİZ olarak indirip kullanabilirsiniz. Fakat iki telefonu eşleştirirken (senkronize ederken) QR kodu yerine “Doğrulama Kodu” kullanmak isterseniz PRO sürümünü satın almanız gerekiyor. Tabi ki Pro sürümünün farklı avantajları da mevcut.

SuperBeam uygulaması ile yüksek boyutlu dosyalar nasıl gönderilir?

  • Öncelikle iki telefona da SuperBeam uygulamasını yüklemeniz gerekiyor.
  • Ardından her iki telefonu da aynı kablosuz ağa bağlamanız gerekiyor.
  • Uygulamayı açın ve ana pencereden yollayacağınız dosyayı seçin. Daha sonra sağ alt taraftaki “play” yazan simgeye tıklayın.
  • Diğer telefonu tanımlamak için karşınıza bazı seçenekler çıkacak. Birinci seçenek QR kodudur.  Bu QR kodunu diğer telefona taratmanız gerekiyor. Taratma işlemini diğer telefondaki “Scan QR code” simgesine tıklamak suretiyle başlatınız. Daha sonra indirme işlemi başlayacaktır.
  • İki telefonu birbiriyle senkronize etmek yani eşleştirmek için “Doğrulama Kod” veya NFC de kullanma şansına sahipsiniz.

SUPERBEAM YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

superbeam-884

superbeam-738

superbeam-821

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu