1. Ana Sayfa
  2. SOSYAL MEDYA
  3. Whatsapp Durumu Kişilere Nasıl Gönderilir ?

Whatsapp Durumu Kişilere Nasıl Gönderilir ?

Whatsapp Durumu Kişilere Nasıl Gönderilir ?

Whatsapp Durumu arkadaşlarla nasıl paylaşılır ? Whatsapp Durumu Kişilere nasıl gönderilir? Whatsapp durumu Whatsapp kişisine nasıl gönderilir?

Whatsapp son güncellemesi ile  WhatsApp hikaye (Durum) özelliğini kullanıma sundu. Bu yeni özelliği WhatsApp Durum (Hikayeler) Özelliği Nedir yazımızda detaylı olarak anlatmıştık.

Whatsapp’ta kullanıcılar gelişmiş durum paylaşma özelliklerinden yararlanabildiği gibi, artık uygulama içerisinde yeni ayarlama seçenekleri oluşmuş oldu. Bu seçeneklerden biri de paylaşılan Whatsapp durumunu Whatsapp kişisine göndermek.

Whatsapp Durumu Kişilere Nasıl Gönderilir ?

Whatsapp’ın Durum başlığı altında yer alan durumunuzu gizliliğin uygun olması durumunda hedeflenen kişiler görüntüleyebiliyor. Bunun yanı sıra “Durum”da listenen paylaşımlarınız haricinde istenen kişiye durumunuzu mesaj yoluyla yollamanız mümkün. Durumunuzu belirli bir kişiyle paylaşmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Whatsapp durumunu özel bir kişiyle paylaşmak için:

Whatsapp uygulamasını başlatın. Durumum’a dokunun. Göndermek istediğiniz durum’a geldiğinizde ekranı aşağıdan yukarı kaydırın. Açılan pencereden iletme simgesine basın. İletmek istediğiniz kişiyi seçin ve gönderme ikonuna basın.

Durumunuz artık Whatsapp arkadaşınız tarafından görüntülenebiliyor.

Whatsapp arkadaşlarınıza gönderdiğiniz durumlar karşı tarafa sohbet penceresi üzerinden iletiliyor ve diğer kişinin cihazına .jpeg formatında gönderiliyor.

Whatsapp Web üzerinden de görüntüleyebileceğiniz gönderilen iletinin yanındaki boşluğa çift tıklayarak durum resmi hakkında yorum yapabiliyoruz.

#WhatsApp Durum (Hikayeler) Özelliği Nedir ?

#Whatsapp Durum Gizliliği Nasıl Ayarlanır ?

#Whatsapp Durumu Nasıl Silinir ?

#Whatsapp Durumuna Yazı Ekleme, Yazı Rengi Değiştirme

Yorum Yap
Kaynak: mobilge

Yorum Yap