1. Ana Sayfa
  2. BİLGİSAYAR
  3. Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Yandex hesabını tamamen silmek ve e-posta, disk ve diğer özellikleri kullanmak istemiyorsanız Yandex Hesabı Nasıl Silinir yazımızda anlatıyoruz.

Yandex, Rusya’nın en büyük arama motorudur. Bunun yanında Yandex.Disk, Yandex.Mail ve Yandex.Haritalar gibi  gibi bir çok ürün ve servisin de yayıncısıdır.

Yandex hesabınızı silmek istiyorsanız birkaç basit adımda bu işi gerçekleştirebilirsiniz. Yandex hesabınızı silmeden önce neleri kaybedeceksiniz öncelikle ona bakalım.

Yandex Hesabı Silmeden önce Bilmeniz Gerekenler

  1. Hesabınızı sildikten sonra hesabınıza bağlı olan bilgiler geri getirilmemek üzere silinir.
  2. Silinen verilerinizin geri döndürülmesi imkansızdır.
  3. Destek ekibi silinen verilerinizin kurtarılması konusunda size yardımcı olamaz.
  4. Hesabınızı sildiğinizde kullandığınız tüm Yandex hizmetleri silinecektir.(Posta servisindeki postalar, Foto servisindeki resimler vs.)
  5. Hizmetlerden birinde karşılaştığınız sorun yüzünden hesabınızı silmenize gerek yoktur.

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Yandex ana sayfasına gidin. Oturumunuz açık değilse kullanıcı bilginiz ve şifreniz ile oturum açın. Sağ üst köşede yer alan kısa adınıza tıklayın ve karşınıza gelen menüde kişisel bilgiler yazan linke tıklayın.

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

 

Ardından kişisel bilgilerin en alt kısmında sağ tarafta “hesabı sil” yazan yere tıklayın.

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Yandex hesabını sil sayfasında aktif olarak kullandığınız Yandex servisleriniz, hesabınıza bağlı olan tüm bilgiler geri getirilmemek üzere silineceğine dair bir uyarı çıkıyor. Hesabınızı silmeden önce bu uyarıyı okumanızı tavsiye ederiz.

 

Son olarak Yandex hesabınızı açtığınızda belirlediğiniz gizli soru ve yanıtını, hesabınızın şifresini ardından güvenlik kodunu girip “Hesabı Sil” butonuna tıkladığınızda Yandex hesabınızı tamamen silmiş oluyorsunuz

Yandex Hesabı Nasıl Silinir?

Mobil Cihazdan Yandex Hesabı Silme

Mobil cihazınızın tarayıcısından yukarıda ve aşağıda paylaştığımız Yandex Hesap Silme linkine tıklayıp yukarıda bahsettiğimiz adımları takip ederek, mobil cihazınızdan Yandex hesabınızı silmeniz mümkün olacaktır.

Yandex Hesap Silme İçin TIKLAYINIZ!

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap