Pokemonların Etrafındaki Daire Ne İşe Yarıyor?

Pokemon GO’da Karaktere Hızlı Seviye Atlatmak

Pokemın Go oyununda sokakta gezerken pokmeon gördünüz ve bu pokemonun etrafında yeşil daireler vardır peki bu dairelerin amacı nedir yani Pokemonların Etrafındaki Daire Ne İşe Yarıyor?

Dolaşmaya başladığınızda harita üzerinde yeni bir pokemon buldunuz ve üzerine tıkladığınızda pokemonun ekranınızda belirdiğini gördüğünüz bu ekran aslında pokemon yakalama ekranı olarak adlandırılır.

Pokemonların Etrafındaki Daire Ne İşe Yarıyor?

Pokemonların Etrafındaki Daire Ne İşe Yarıyor
Pokemon ekranınızda belirdiğinde pokemonun etrafında bir daire olduğunu fark edeceksiniz. Aslında çemberin asıl amacı pokemon topunu atmanız gereken yeri size belli etmektir ve bu renkli dairenin diğer bir amacı ise size o pokemonu yakalama sansını gösterir. Bu dairenin ekrandaki büyüklüğü pokemonu yakalama şansınızın daha fazla olduğunu gösterir. Fazla pokemon topu harcamayın çünkü pokemon toplarınız her zaman sınırlı sayıda olacaktır.
Bu yazı 139 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Teknoloji dünyasında bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı problemlere ait çözümleri sitemiz içeriğinde kolayca bulabilirsiniz.Eklenen/Alıntı yapılan kaynaklar konusunda çok hassasız. Telif ihlali olarak gördüğünüz içerikleri, tanıtım yazısı ve diğer istek/önerilerinizi teknolojidolabi@yandex.com adresine bildiriniz.

TeknolojiDolabı - akıllı telefon, android, ios, sosyal medya, bilgisayar, donanım, internet, oyun, nedir, nasıl çalışır