Android cihazlar için en iyi 4 kamera uygulaması

Android cihazlar için en iyi 4 kamera uygulaması

Android cihazlarımız için en uygun en iyi verimi alabileceğimiz 4 kamera uygulamasıyla karşınızdayız.

Öncelikle bu yazıyı önemle vurgulamak istiyoruz. Telefonunuzun kamerasının çok iyi olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak aynı şekilde kameranızdan gerekli verimi almak için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz peki? Telefonunuzun kamera uygulaması emin olun bunun için pek yeterli bir uygulama değil.

1 Google camera

Eğer nexus sahibiyseniz sizde biliyorsunuzdur ki bu uygulama sizin için ideal bir uygulama sayılmaz. Ancak şunu da söyleyelim ki günümüzde ki telefonlar google camera uygulamasıyla gelmiyor. Google camera uygulaması  video kaydetmek,fotoğraf çekmek, ve küresel fotoğraflar oluşturmak gibi bir çok işleve sahip. Ve kullanımıda bir o kadar basit. Genellikle ekranın sağında veya solunda büyük bir düğmesi var. Ve herşey o düğmeye basmak kadar  basit.

googlecamerahero-600x469

 

2 Camera Zoom Fx

Camera Zoom Fx, Android cihazınızın kamera uygulamasında daha çok kontrol isteyen kişiler için birebir denecek kadar iyi bir uygulama olmuş. Bu uygulamayla birlikte art arda fotoğraf çekmek mümkün. Uygulama içinde beyaz dengelerini ayarlamak gibi bir çok özellik mevcut. Eğer bu özelliklerden daha fazlasını istiyorsanız, örneğin; animsayonlar vb. onun için de 6 Liralık bir ücret söz konusu oluyor.

fx

3 Camera360 Ultimate

2. Önerimiz olan Camera Zoom Fx gibi Camera360 Ultimate de uzun yıllardır hizmet veren bir uygulamamız. Gelişmiş içerikleriyle söz konusu kameranızla çok uyumlu bir uygulama olarak kullanabileceğiniz ve Android cihazınızda yeterli olabilecek olup başka bir uygulamaya gerek duymadan rahatça kullanabileceğiniz bir uygulama Camera360 Ultimate. Ve bu uygulama siz değerli kullanıcılarına fotoğraflarınızı paylaşma imkanı da sağlıyor.

unnamed1

4 Camera Mx

Camera Mx diğer uygulamalar gibi bir çok işlev bulunduruyor. Ancak bu uygulamada dikkat çekeceğimiz bir özellik varki zaten Camera Mx de bu özellik ile ön plana çıkıyor. Shoot-the-Past özelliği fotoğraf çektiğiniz anın öncesine bakmanıza olanak sağlıyor. Bu özellik ile yanlışlıkla odaklanmamış bir fotoğrafta daha iyi bir fotoğraf çekme imkanı buluyorsunuz. Eğer bu özellik sizin hoşunuza gitmemişse ama uygulamayı beğenmişseniz, uygulamayı kaldırmadan ilgili özelliği Android cihazınızdan kaldırabiliyorsunuz. Camera Mx size bu imkanı da sağlıyor.

camera-mx-android-ikon_300x300

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu