Mobil

Apple One Nedir?

Apple’ın tüm dijital servislerini tek bir yerde uygun fiyatla bir araya getiren Apple One nedir, Apple One paketleri ve Apple One fiyatları hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Apple One nedir, ne işe yarar?

Apple One, Apple’ın tüm dijital servislerini tek bir yerde toplayıp, daha uygun fiyat sunan bir servistir.

Apple servislerini tek çatı altında sunan Apple One, hizmetlere ayrı ayrı abone olmaktansa daha uygun fiyata tek pakette abone olma imkanı sağlıyor. Apple One ile Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News +, Apple Fitness + ve iCloud dahil olmak üzere tüm Apple abonelik hizmetlerini basit bir planda sahip olabiliyorsunuz.

Apple One paketleri

Apple One abonelik servisi 3 ayrı paketten oluşuyor. Bu paketler temel seviyeden en kapsamlı seviyelere kadar ilerliyor.

Apple One paketli şu şekilde.

  • Individual (Bireysel)
  • Family (Aile Paketi)
  • Premier
Apple One Nedir?
Apple One Nedir?

Apple One Individual (Bireysel) planı özellikleri ve fiyatı

Apple One Individual planı, ayda 14,95 dolarlık (yaklaşık 110 TL) fiyat etiketiyle alıcı bulacak. Plan kapsamında kullanıcılar, Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade ve 50 GB iCloud depolamasına sahip olacaklar.

Apple One Family (Aile) planı özellikleri ve fiyatı

Apple One Family planı, ayda 19,95 dolarlık (yaklaşık 150 TL) fiyat etiketine sahip olacak. Plan, Individual planında yer alan hizmetlerin tümünü aynı şekilde sunacak. Ancak bu plan, aynı ailede yer alan kişilerin hizmetlerden tek bir plan kapsamında yararlanmalarını sağlayacak. Ayrıca iCloud depolama alanı bu planla 200 GB’a yükselecek.

Apple One Premier planı özellikleri ve fiyatı

Apple One paketlerinin en pahalısı olan Premier planı, ayda 29,95 dolarlık (yaklaşık 220 TL) fiyat etiketine sahip. Bu plan kapsamında Individual ve Family planlarında sunulan hizmetlerin yanı sıra kullanıcılar, 50 GB’lık iCloud depolaması yerine 2 TB’lık depolama alanına, Apple News+ ve yeni duyurulan Apple Fitness+ aboneliğine sahip olacaklar.

Apple Dijital servis hizmetleri

  • Apple Music : Spotify gibi isteğe bağlı akış için milyonlarca şarkıdan oluşan bir kitaplığa erişim sunan bir müzik hizmeti.
  • Apple TV + : Bazı orijinal TV şovları ve filmleri yayınlayan bir video akışı hizmeti.
  • Apple Arcade : iPhone, iPad, Mac ve Apple TV için oyun kitaplığı sunan bir oyun hizmeti. Oyunların tümü ücretsizdir (abonelik ile) ve uygulama içi satın alma yoktur.
  • iCloud Storage : Apple’ın dosyaları, fotoğrafları, aygıt yedeklemelerini ve daha fazlasını depolayabileceğiniz bulut depolaması.
  • Apple News + : Apple’ın News uygulamasında bazı dergilere ve az sayıda ücretli gazeteye erişin.
  • Apple Fitness + : Apple Watch’unuzla birlikte çalışan kişiselleştirilmiş egzersiz programlarına erişmenizi sağlayan yeni bir fitness hizmeti.
Yazıyı beğendiyseniz yıldız vermeyi unutmayın!
[Toplam: 0 oy Ortalama: 0 puan]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu