Muhteşem iPhone 8 Konsept Görüntüleri

Muhteşem iPhone 8 Konsept Görüntüleri 1

Apple’ın onuncu yıla özel olarak çıkarması beklenen iPhone 8 ile ilgili bir çok konsept çalışması yapıldı. Bu yazımızda seçtiğimiz Muhteşem iPhone 8 Konsept Görüntüleri’ni sizler için derledik.

Özellikle son birkaç aydır Apple merakla beklenen yeni iPhone cihazı iPhone 8‘e dair pek çok muhtemelen özellik, yenilik gündeme gelmiş durumda. Ve bu özellikler dolayında konsept videolarının, görsellerinin de sıkça karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. iPhone 8 için konsept tasarımlarından belki de en başarılılarını sizler için biraraya getirdik.

Henüz bir sızıntıya rastlanmasa da yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia mevcut. İddialar son dönemde ekran konusuna yoğunlaşmış durumda.

Özellikle tasarımcıların “işlev Alanı” olarak adlandırılan alanı, oldukça büyük kavisli bir OLED ekranı ve ekrana yerleşik ana ekran düğmesine odaklandıkları görülüyor. “İşlev Alanı” olarak adlandırılan alan, ekranda, ana ekran düğmesinden itibaren olan alanı kapsayan kısımdan oluşuyor ve bu alanda uygulamalara özel kısayollar yer alıyor. En önemlisi ise ana ekran düğmesi bir anda uygulamanın ikonik uygulama ikonunun şeklini alıyor.

Muhteşem iPhone 8 Konsept Görüntüleri

 

 

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol