Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir ?

 Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir ?

Puhu TV videolarını Google Chrome ve Opera tarayıcılarına küçük bir eklenti yükleyerek indirebilebilirsiniz. Şimdi Puhu TV’den videolar nasıl indirilir bakalım.

Puhutv internet üzerinden ücretsiz olarak yüksek görüntü kalitesi ile dizi ve film paylaşımı yapan dijital bir platformdur.

Tarayıcınıza www.puhutv.com adresine girerek, akıllı telefonlardan, tabletinizden ve çok yakında smart tvl’erden puhutv uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz.

Puhu TV üzerinde yayınlanan bazı yapımlar hoşunuza gitti ve bunları arşivlemek için indirmek istiyorsanız bu oldukça basit.

Eğer Chrome yada Opera web tarayıcısı kullanıyorsanız bir eklenti ile kolaylıkla PUHU TV videolarını indirebilirsiniz.

Chrome ve Opera tarayıcıdan Puhu TV video indirme

Öncelikle Chrome yada Opera web tarayıcınız Skyload eklentisini yüklemelisiniz.

Chrome Skyload eklentisini yükleme için burayı, Opera Skyload eklentisini yüklemek için ise burayı tıklayarak elentinizi web tarayıcınız indiirp etkinleştirin.

Yükleme işemi gerçekleştikten sonra tarayıcınızın sağ üst kısmına bir simge eklenecektir. Bu simgenin eklenmesinden sonra indirmek istediğiniz dizi ya da filmi Puhutv sitesi üzerinden oynatmaya başlamanız gerekmektedir. Video oynatıldıktan sonra, sağ üst tarafta yüklediğiniz eklenti aktif hale gelecektir.

Puhu TV videosunu indirmek için; Skyload butonuna tıklayarak, Downloads bölümünde yer alan videonuzun ismine iki kere tıklamanız yeterli olacaktır.

Video indirme sitelerini kullanarak Puhu TV video indirme

Dilerseniz herhangi bir ekleti yada program kullanmadan video indirme siteleri ile Puhu TV videolarını indirebilirsiniz.

Programsız PUHU TV video indirmek için;

http://www.puhuindir.tk

http://wptr.tk/puhutv/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Kaynak: