Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir ?

Puhu TV'den videolar nasıl indirilir, Puhu TV'den video indirmek için neler gerekli?

Puhu TV videolarını Google Chrome ve Opera tarayıcılarına küçük bir eklenti yükleyerek indirebilirsiniz. Şimdi Puhu TV’den videolar nasıl indirilir, Puhu TV’den video indirmek için neler gerekli bakalım.

Puhu TV internet üzerinden ücretsiz olarak yüksek görüntü kalitesi ile dizi ve film paylaşımı yapan dijital bir platformdur.

İsterseniz www.puhutv.com adresini ziyaret ederek; isterseniz aşağıdaki linklerden uygulamasını indirerek  mobil, tablet ve Apple TV gibi platformlardan Puhu TV seyredebilirsiniz.

Üye olmadan puhutv’deki tüm içerikleri izleyebilirsiniz.

Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir ?

Puhu tv den video indirmek için öncelikle Chrome yada Opera web tarayıcınız Skyload eklentisini yüklemelisiniz.

Chrome Skyload eklentisini yükleme için burayı, Opera Skyload eklentisini yükleme için ise burayı tıklayarak elentinizi web tarayıcınız indiirp etkinleştirin.

Yükleme işemi gerçekleştikten sonra tarayıcınızın sağ üst kısmına bir simge eklenecektir. Bu simgenin eklenmesinden sonra indirmek istediğiniz dizi ya da filmi Puhutv sitesi üzerinden oynatmaya başlamanız gerekmektedir. Video oynatıldıktan sonra, sağ üst tarafta yüklediğiniz eklenti aktif hale gelecektir.

Puhu TV videosunu indirmek için; Skyload butonuna tıklayarak, Downloads bölümünde yer alan videonuzun ismine iki kere tıklamanız yeterli olacaktır.

Video indirme sitelerini kullanarak Puhu TV video indirme

Dilerseniz herhangi bir eklenti yada program kullanmadan video indirme siteleri ile Puhu TV videolarını indirebilirsiniz.

https://wptr.tk/puhutv/ ve https://mp4s.org/tr/puhutv-video-indir gibi siteler ile Puhu TV videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

İnternetten izlediğiniz videoları bilgisayarınıza ücretsiz indirip daha sonra kesintisiz izlemek harika olmaz mıydı? Film, dizi, müzik vb. videoları indireceğiniz sitenin bir indirme özelliği yoksa önemli değil. İşte İnternetten Video İndirme için Kullanabileceğiniz Ücretsiz Servisler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu