1. Ana Sayfa
  2. SMART TV
  3. Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir ?

Puhu TV’den Videolar Nasıl İndirilir ?

puhu tv video indirme

Puhu TV videolarını Google Chrome ve Opera tarayıcılarına küçük bir eklenti yükleyerek indirebilebilirsiniz. Şimdi Puhu TV’den videolar nasıl indirilir bakalım.

Puhutv internet üzerinden ücretsiz olarak yüksek görüntü kalitesi ile dizi ve film paylaşımı yapan dijital bir platformdur.

Chrome ve Opera tarayıcıdan Puhu TV video indirme

Öncelikle Chrome yada Opera web tarayıcınız Skyload eklentisini yüklemelisiniz.

Chrome Skyload eklentisini yükleme için burayı, Opera Skyload eklentisini yükleme için ise burayı tıklayarak elentinizi web tarayıcınız indiirp etkinleştirin.

Yükleme işemi gerçekleştikten sonra tarayıcınızın sağ üst kısmına bir simge eklenecektir. Bu simgenin eklenmesinden sonra indirmek istediğiniz dizi ya da filmi Puhutv sitesi üzerinden oynatmaya başlamanız gerekmektedir. Video oynatıldıktan sonra, sağ üst tarafta yüklediğiniz eklenti aktif hale gelecektir.

Puhu TV videosunu indirmek için; Skyload butonuna tıklayarak, Downloads bölümünde yer alan videonuzun ismine iki kere tıklamanız yeterli olacaktır.

Video indirme sitelerini kullanarak Puhu TV video indirme

Dilerseniz herhangi bir ekleti yada program kullanmadan video indirme siteleri ile Puhu TV videolarını indirebilirsiniz. http://wptr.tk/puhutv/ ve https://mp4s.org/tr/puhutv-video-indir gibi siteler ile Puhu TV videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap