Nedir, Nasıl Yapılır

Spotify Premium ücretsiz bedava nasıl kullanılır?

Spotify Premium alarak reklamsız, sınırsız ve internetsiz sportify dinleme imkanına sahip olursunuz. Peki Spotify Premium Nasıl Yapılır ? Spotify premium ücretsiz bedava kullanılabilir mi?

Spotify, online veya offline müzik dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Bilgisayar, akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden dilediğiniz müziği dinleyebilme şansı sunar.

Ücretsiz Spotify hesabı açıp, istediğiniz müzikleri seçerek kendi Spotify çalma listenizi oluşturabilir ve çalma listelerinizi diğer kişilerle paylaşabilirsiniz.

Spotify’ı aşağıdaki Android ve IOS linklerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

Spotify (Android)

Spotify (IOS)

Spotify’ı ücretsiz bedava kullanmak mümkün ancak reklamlara maruz kalıyorsunuz. Müzik geçişleri arasında 15 ila 30’ar saniyelik reklamlar çıkıyor. Bu reklamları atlayamıyorsunuz ve sonuna kadar dinlemek zorunda kalıyorsunuz

Müziğinizi her zaman reklamsız, dilediğinizde geçiş hakkı bulundurarak bir şekilde dinleyebilmek istiyorsanız Spotify premium almalısınız.

Spotify Premium aboneliği ; karışık çalma, reklam bulundurmama, yüksek kalitede ses, sınırsız atlama hakkı, offline dinleme gibi avantajları sağlayan bir aboneliktir.

Spotify premium alarak Spotify’ı internetsiz dinleyebilirsiniz. Spotify Çevrim Dışı Müzik Dinleme için buradaki yazımızdaki adımları izleyin.

Aboneliğe ilk başvurunuzda ilk üç ay için sizden sadece 0.99 tl alınır. Daha sonraki aylar için 9.99 tl/ay olarak ücretlendirilirsiniz.

Spotify Premium Nasıl Yapılır ?

Bilgisayar, Android yada IOS cihazınızdan Spotify’a girin. Üyelik bilgileriniz ile oturum açın Üstte bulunan Premium butonuna tıklayın.

Karşınıza çıkan alanda ödeme bilgilerinizi girin, ilk ödeme tahsilinden sonra Spotify premium hesaba sahip olacaksınız.

Spotify Premium Nasıl Yapılır

Kişisel yıllık Spotify Premium ücreti : Aylık 9.99 TL Yıllık ise eğer tek seferde peşin öderseniz 119.88 TL dir.

Spotify Aile Premium ücreti: Aylık 14.99 TL’dir ve  5 kişiye kadar ortak kullanılabilir. Tüm aile aynı adreste yaşıyor olmalıdır.

Ayrıca Spotify premium üyesi öğrencilerden spotify öğrenci paketi ile standart fiyatın yarısını tahsil ediyor. Bakınız : Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?


En popüler müzik servislerinden birisi olan Spotify platformundan sıkılan, memnun kalmayan ve daha iyisini arayanlar için Spotify Alternatifi 5 Müzik Servisi ‘ni buradaki yazımızda derledik.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol