Trivia Crack Hilesi Nasıl Yapılır?

Yazıya puan vermeyi unutmayın!
[Toplam oy: 0 Ortalama Puan: 0]

Piyasada olduça popüler bir bilgi yarışması olan Trivia Crack’in çok sayıda hilesi var ancak çalışan Trivia Crack hilesi bulmak oldukça zor.

Trivia Crack Android için ve iPhone için indirilen ya da Facebook üzerinden oynanabilen bilgi yarışması.(Bakınız: Trivia Crack Nedir? Trivia Crack Nasıl Oynanır? )

Eğer hile yapmak istiyorsanız güvenli bir hile programı kullanmanız ya da program kullanmadan hile yapma yöntemlerine hakim olmanız gerekiyor. Güvenilir Trivia Crack hilesi için programları doğrudan telefonunuza ya da bilgisayarınıza kurmak yerine aracı bir program üzerinden kullanmanız güvenliğiniz için doğru tercih olacaktır.

Trivia Crack Hilesi

Piyasada oyun ile ilgili bir çok hile var ama çalışan Trivia Carck hilesi oldukça az. Sizlere bu yazımız da çalışan ve güvenilir bir hile anlatacağız. Program indirmeden hile yapabileceksiniz. Ama önce gelin hileleri tanıyalım.

Sınırsız can hilesi

Trivia Crack oyunu oynamak için sizden her defasında bir can ister. Eğer can yoksa oyunu oynamak için can hakkınızın dolmasını beklersiniz. Bu süre bazen 1 saate yakın olabilir. Ancak oyunda kart alacak can kazanabilir ya da arkadaşlarınızda can isteyebilirsiniz. Can konusunda problem yaşayanlar ve beklemeyi sevmeyenler can hilesi kullanırlar.

Sınırsız altın hilesi

Oyunda bazı özellikleri açmak için ya da ekstra güç almak için altın kullanılır. Mesela bir soruyu bilmiyorsunuz ve bir sonraki soruya geçmek istiyorsunuz puan kaybetmeden altın vererek sonraki soruya geçebilirsiniz. Altın oyun içerisinde para ile satılır ancak hilesi kullanılarak sınırsız altın alabilirsiniz. Çalışan altın hilesi ya da programsız altın hilesi bulmak oldukça zor. Güvenilir yerlerden indirmeniz gerekiyor.

(Trivia Crack Ayarları Nasıl Yapılır?)

Sınırsız çevirme hilesi

Trivia oynarken rakibimizle karşı karşıya geldiğimizde bir çark çevirmemiz istenir. Bu çark bize hangi kategoriden soru yöneltileceğini seçer. Rasgele bir kategori seçen bu çarkı yeniden çevirmek isteyebiliriz çünkü bazı konularda yetersiz bilgiye sahip olmamız rakibimizin hamlesini güçlendirebilir. Örneğin tarih yerine spor dan soru çıksın istiyorsak çarkı tekrar çevirmemiz gerekir. Oyun bunun için bize bir sınır koyar ve çevirme hakkı kazanmak için bazı durumları yerine getirmemiz gerekir. Ya da satın almamız istenir. Bu gibi durumlarda sınırsız çevirme hilesi kullanılır. Sınırsız çevirme hilesini programsız yapan ya da çalışan bir çevirme hilesi yok. Bazı programlar olsa da kısa zaman sonra açığı bulunuyor. Bu gibi programları telefonunuza indirirseniz kişisel bilgilerinizin başkasının eline geçmesine neden olabilirsiniz.

Trivia Crack soru bilme hilesi

Soru bilme hilesi Trivia Crack için tek güvenilir hiledir. Bu hileyi yapmak için program kurmanız gerekmez. Trivia Cracker adındaki eklentiyi Chorome tarayıcınıza kurmanız yeterli olacaktır. Kurulumu yaptıktan sonra bu programı kullanarak tüm soruların yanıtları artık elinizin altında. Tek tıkla tüm sorulara doğru cevap vereceksiniz. Elinizde bu hile olduğunda başka hiç bir hileye ihtiyaç duymazsınız.

Yazıya puan vermeyi unutmayın!
[Toplam oy: 0 Ortalama Puan: 0]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu