Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Turkcell sim kart değiştiren ve promosyon koduna sahip sim kart müşterilerine özel olarak Turkcell 10 GB bedava internet paketi dağıtmaktadır.

Turkcell 10 GB bedava internet kampanyası için Hediye SIM kartı üzerinde yer alan şifre sayesinde 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak bu internet paketinin sahibi olabilmeniz için hattınızın 4.5G destekli olması şartı yer almaktadır.

4.5G desteği sunmayan SIM kart kullanıcıları için hazırlanan bu kampanya kapsamında, TİM merkezlerine gidip 4.5G destekli yeni kart alanlara 10 GB kapasitesindeki internet paketi armağan edilecek.

Turkcell 10 GB hediye internet paketi içeriğinde bulunan GB’lar kullanmasanız bile bir sonraki aya devretmez. Bu sebeple paket aktif olduktan sonra geçerlilik süresi içerisinde kullanmanız gerekiyor.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi Nasıl Alınır ?

Katılım için atılan kısa mesajlardan ücret alınmayacaktır. Eğer bu paketi iptal etmek isterseniz müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Eğer promosyon koduna sahip yeni sim kartınızı aldıysanız hemen telefonunuzun mesajlar bölümüne giderek ENHIZLI yazın ve 2222’ye kısa mesaj gönderin. Tarafınıza gönderilecek olan bilgilendirme mesajının ardından hediye internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kazanacak olduğunuz bu hediye internet 6 ay geçerli olup başlangıç süresi gelecek onay mesajı sonrası başlamaktadır.

Kalan kullanım bilgileri ve paketin geçerlilik süresini öğrenebilmek için mesajlar bölümüne giderek KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj atmanız gerekmektedir.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Katılım Koşulları

  • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
  • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
  • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
  • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
    Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
  • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
  • Paket kapsamındaki internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir.
Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.