Akıllı Telefon

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

Üklemizde telefon fiyatları vergilerden dolayı bir hayli yüksek seviyelerde. Bu yazımızda Türkiye’nin En Pahalı Telefonları ‘ndan oluşan bir liste hazırladık.

Telefon üreticilerinin amiral gemisi olan üst segmenetteki bu telefonlar fiyatları ile gerçekten el yakıyor. 1.ciliği tanıtımı ile büyük sükse yapan iPhone X kapmış durumda.

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

iPhone X

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

Apple’ın yeni göz bebeği iPhone X’un geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatı belli oldu. Cihaz, Türkiye Apple Store’larında 6099 TL’den işlem görecek. iPhone X detaylı özelliklerini buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

Galaxy Note 8

 

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları listesinin 2.ci sırasında Samsung Galaxy Note 8 yeralmakta. Cihaz, Galaxy S8 Plus ile neredeyse aynı özelliklere sahip olmasına rağmen ülkemizde 4999 TL gibi oldukça yüksek bir fiyatla satışa sunuldu. Samsung Galaxy Note 8 detay özelliklerine buradaki yazımızdan bakabilirsiniz.

iPhone 8 Plus

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

3. sırada ise Apple’ın bir diğer yeni cihazı iPhone 8 Plus yer alıyor. 4799 TL’den satışa sunulan cihaz, 200 TL’lik bir farkla Galaxy Note 8’in gerisinde kalmış durumda. iPhone 8 Plus detaylı özelliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Galaxy S8+

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

Listenin 4. sırasını bir başka Samsung ürün olan Galaxy S8+ alıyor. Cihazın Türkiye’deki resmi sitesindeki satış fiyatı 4499 TL olarak görülüyor, yani iPhone 8 Plus’tan 300 TL düşük bir fiyatta. Galaxy S8+ detay özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Galaxy S8, iPhone 8 ve iPhone 7 Plus

Türkiye’nin En Pahalı Telefonları

En pahalı telefonlar sıralamasında son sırayı yine Samsung ve Apple cihazları alıyor. Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus’ın resmi internet sitelerindeki satış fiyatları 3999 TL. iPhone 8’in başlangıç fiyatı ise 4199 TL.

Galaxy S8 özelliklerine buradan, iPhone 8 özelliklerine buradan ve iPhone 7 Plus özelliklerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol