Android Tablette WhatsApp Nasıl Kullanılır ?

Android Tablette WhatsApp Nasıl Kullanılır ? 1

Android Tablete WhatsApp nasıl yüklenir bilmiyorsanız bu konumuzda tablette WhatsApp kullanımının en kolay yolunu öğrenebilirsiniz.

Android Tablette WhatsApp Nasıl Kullanılır

WhatsApp şuan için en popüler kısa mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi ve internet kullanımı da WhatsApp üzerinden ücretsiz. Bu uygulama zamanında Facebook tarafından 16 milyar dolara satın alındı ve bir çok iyileştirme geldi. Şuan için dünyada en çok kullanılan kısa mesajlaşma uygulaması diyebiliriz.

Bu kadar muhteşem bir uygulama ne yazık ki tabletlerde standart özellik olarak kullanılamıyor. Birkaç değişik çözüm yolları var ancak bunu yapmanız için root yapmanız gerekebiliyor. Bunlara rağmen biz sizler için daha uygun ve makul bir çözüm bulduk. Şimdi sizler için bulduğumuz bu çözüme geçelim.

APK Dosyasını İndirin

İlk öncelikle APK dosyasını buradakiWhatsApp‘ın kendi sitesinden indiriyoruz. İndirdikten sonra bir işlem yapmayın çünkü kullanamayacaksınız ancak ihtiyacımız olacak.

Bilinmeyen Kaynakların Yükleme İznini Açalım

Android cihazlar normalde bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesine izin vermez. Google Play Store adresinden uygulama yüklemeniz gerekir ancak bunu ayarlardan değiştirebiliyoruz. Ayarlar – Güvenlik kısmından Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini işaretleyelim.

bilinmeyen-kaynak

Mesajlaşma Uygulaması Yükleyelim

Mesaj gönderebilmek ve alabilmek için öncelikle bir mesaj yazmaz uygulaması indirmeniz gerekiyor. Bu uygulamayı da buradan indirebilirsiniz.

1 2

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol