Chrome için Ücretsiz VPN Eklentileri

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri sayesinde kişisel güvenliğinizi arttırabilir, ulaşımı engellemiş sitelere kolaylıkla erişebilirsiniz.

Türkçe’ye “Sanal Özel Ağ” olarak çevirebileceğimiz Virtual Private Network’ün amacı, internet üzerindeki kişisel verimizi korumak.  İnternet üzerinde anonim bir şekilde gezinti yapmak, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin çalınmasını engellemek istiyorsanız, iyi bir VPN hizmeti gerekiyor. Diğer yandan, internette maruz kaldığınız sansürler karşısında da VPN programları veya uygulamaları imdadınıza yetişecektir.

Neden VPN Kullanmalısınız ?

VPN sistemi gönderdiğiniz, aldığınız tüm verileri kendisi şifrelediğinden 3. şahısların ne yaptığınızı görmesine izin vermeyen bir güvenlik sistemi olarakda kullanılabilir.

Bu nedenledir ki firmalar ve bankalar, farklı mekânlardaki çalışanlarıyla/ofisleriyle bağlantı kurmak için VPN hizmetini kullanırlar. Böylelikle, kilometrelerce ötedeki kişilerle bile, şirket içerisinde kurdukları ağ kadar güvenli bir şekilde bağlanırlar.

Bu konudaki daha geniş bilgilere buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Güvenliği en iyi şekilde sağlamak için doğru VPN uzantılarından destek almanız gerekir. Chrome Mağaza üzerinden ulaşabileceğiniz bu VPN uzantıları sayesinde kişisel güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Chrome için Ücretsiz VPN Eklentileri

Hola

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Hola VPN bölgenizde sınırlı olan internet sitelerine giriş yapmanızı sağlayan ve aynı zamanda internet bağlantınızın hızını arttırarak internet sayfaları üzerinde daha hızlı gezinmenize olanak sağlayan şık ve yenilikçi bir programdır.

İnternet üzerinde yer alan tüm kaynakların kullanıcılar için hazırlandığını ve bu nedenle kullanıcıların tüm içeriklere sorunsuz bir şekilde ulaşabilmeleri gerektiği düşüncesiyle yola çıkan Hola!, bu noktada yapması gereken işi oldukça başarılı bir şekilde yerine getiriyor.

Browsec VPN

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Browsec VPN‘in en çekici özelliği bağlantı hızıdır. Chrome Store’da bulunan diğer birçok VPN servisinden çok daha hızlı olan Browsec, 100 Mbit/sn’ye kadar hız sunar.

Browsec’in eksik yanı Rusya merkezli olmasıdır. Rusya, VPN’lere karşı hoşgörülü tutumu ile tanınmayan bir ülke. Bazı kullanıcılar bu durumdan rahatsız olabilir. Hizmet ayrıca yalnızca dört bağlantı konumu sunuyor. Bunlar Hollanda, Singapur, ABD ve İngiltere. Browsec for Chrome eklentisine ek olarak, aynı VPN servisini Android ve iOS’ta da bulabilirsiniz.

ZenMate VPN

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Zenmate VPN, hem masaüstü bilgisayarlarınız hem de Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi tarayıcılarınız üzerinde eklenti olarak kullanabileceğiniz dünyanın en çok tercih edilen VPN programlarının başında gelmektedir. İnternette gizliliğinizi korurken, bir yandan da yasaklı sitelere kolayca ve güvenli bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız ZenMate tam ihtiyacınız olan VPN programı!

Hotspot Shield

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Hotspot Shield VPN, Chrome Mağaza üzerinden en çok indirilen VPN uzantılarından bir tanesi.  Hotspot Shield; kolay kullanımı, tamamen ücretsiz olması ve ücretsiz versiyonunda bile sınırsız veri kullanımı sunmasıyla dikkat çekiyor. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde bulunan ağları kullanmanıza imkan sunuyor. Böylece IP ve konum gibi kritik bilgilerinizi gizleyebiliyorsunuz.

uVPN

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

uVPN, Chrome Mağaza’da en yüksek puan alan VPN uzantılarından bir tanesi. Sınırsız veri kullanım imkanı sunuyor ve aynı zamanda bağlantı hızınızı düşüren olumsuz durumları da ortadan kaldırıyor. uVPN sayesinde erişim engeli bulunan internet sitelerine, güvenli ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Geniş bir sunucu ağına sahip olan eklenti, DDoS başta olmak üzere her türlü siber saldırıya karşı cihazınıza tam güvenlik sağlıyor. Temel bir güvenlik ve erişim imkanı sunan uVPN hizmetini genişletmek istiyorsanız premium paketlerini inceleyebilirsiniz.

Betternet

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Betternet, Chrome Mağaza’da en çok tercih edilen VPN uzantılarından bir tanesi. Popüler sosyal ağlardan biri olan Reddit kullanıcıları tarafından tavsiye edilen Chrome Mağaza eklentilerinden olan Betternet, kolay ve hızlı kullanılan bir arayüze sahip. Tek tıkla VPN hizmetini kullanmanıza olanak sağlıyor ve tamamen ücretsiz. Ücretsiz olmasına rağmen kullanıcılarına herhangi bir reklam da göstermiyor.

DotVPN

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

DotVPN, Chrome Mağaza’da en çok indirilen VPN uzantılarından bir tanesi. DotVPN’in en öne çıkan özellikleri ise kullanıcılarına sınırsız bir bant genişliği ve konum geçişlerinde sınırsız değişim imkanı sunması. 4069 bit anahtar şifrelemesi ile başarılı bir güvenlik sistemi sunuyor. Aynı zamanda veri trafiğini sıkıştırarak veri kullanım oranını da azaltmayı hedefliyor.

TunnelBear

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

TunnerBear, dünyada ve ülkemizde adı en bilinen VPN uzantılarından bir tanesi. TunnerBear verilerinizi hiçbir şekilde kaydetmiyor. Dİlerseniz tüm verileriniz günlük olarak, arkada hiçbir iz bırakmadan silinebilir.

Touch VPN

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri, ücretsiz vpn chrome

Touch VPN ile % 100 ücretsiz, sınırsız, güvenli ve kullanımı kolay bu VPN’de sınırsız çevrimiçi gizlilik ve özgürlüğün tadını çıkarmak için sunuculardan herhangi birine (İsveç, İngiltere, Danimarka, Fransa, ABD, Hollanda ve Kanada) bağlanabilirsiniz.

Android, iOS cihazlarınızda ve Chrome eklentisi olarak kullanabileceğiniz Touch VPN, tamamen ücretsiz olması ve kolay bir kullanım sunması sebebiyle en çok tercih edilen VPN servislerinin arasında yer alıyor. Chrome eklentisi sayesinde masaüstü cihazlarınızda tek tuşla bağlanabildiğiniz gibi Android ve iOS uygulamalarını da kolayca indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Chrome için ücretsiz VPN eklentileri yazımız burada sona erdi.

En iyi 10 Chrome indirme eklentisi listemizdeki eklentilerden kullanarak internet üzerinde beğendiğiniz video yada bir dosyayı kolaylıkla indirebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

- - - -
DMCA.com Protection Status