En iyi 5 Elektrikli Bisiklet

Popülerliği gün geçtikçe artan elektrikli bisiklet markaları arasında tasarımları ve özellikleri ile dikkat çeken en iyi 5 elektrikli bisikleti özellikleri ve fiyatları ile yazımızda sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Elektrikli Bisiklet nedir?

Elektrikli bisiklet, yalnızca elektrik enerjisi kullanarak çalışan, pedal yardımıyla da uzun yollara çıkılabilen bisiklet türüdür. Elektrikli bisikletlerin temel farkı standart bisikletlere göre pedal kuvvetine ek olarak istendiğinde elektrik desteğinin devreye girerek sürücüye destek olmasıdır.

Çoğu elektrikli bisiklet, standart bir bisikletin tasarımını, geometrisini ve bileşenlerini içerir, ancak şarj edilebilir bir batarya ile çalışan ek bir elektrik motoruna sahiptir. Elektrik motoru, sürücüye yokuşların üstesinden gelmek için otomatik veya manuel olarak ekstra güç verir veya istendiğinde standart bir bisiklet gibi kullanılır.

lektrikli bisiklet modelleri; pedallarında 248W güç bulunduruyor. 1000W’a kadar güç bulunan motorlarda ehliyet gerekiyor.

En iyi Elektrikli Bisikletler

Ergonomik ve kullanışlı özellikleriyle en iyi elektrikli bisikletler.

Trefecta DRT

en iyi elektrikli bisikletler,En iyi elektrikli bisiklet,Elektrikli Bisiklet Markaları

Trefecta DRT, bir bisiklet-motosiklet karması olarak 65 km/s maksimum hıza ve sadece bir şarj ile 97 km mesafeye ulaşabiliyor. Askeri malzemelerde kullanılan özel bir alüminyum imal edilen bu e-bisiklet, 14 vites Rohlof Speedhub, SmeshGear vites değiştirici, 26 inç karbon-fiber jantlar ve Schwalbe lastiklere sahip. Dahili olarak gidonun orta kısmında bulunan yol bilgisayarı, kullanıcının sürüş modu seçebilmesine, süspansiyonları kontrol edebilmesine, hız, batarya durumu, navigasyon, mesafe gibi verileri takip edebilmesine yarıyor.

Trefecta DRT elektrikli bisiklet fiyatları  ise 23.500 euro gibi astronomik ölçüde ve yalnızca başlangıç fiyatı olarak belirtilmiş. Muhtemelen bazı farklı eklentilerle bu ücret çok daha yüksek bir seviyeye çıkabiliyor.

1 2 3 4 5Sonraki sayfa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu