Akıllı Telefon

En iyi Ücretsiz Egzersiz Fitness Uygulamaları

Fazla kilolardan kurtularak fit bir vücuda ulaşmak ve diyet programınızı kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayacak en iyi ücretsiz Egzersiz Fitness uygulamaları bu yazımızın içeriğini oluşturuyor.

Android cihazlar için Google PlayStore, IOS cihazlar için de AppStore’da zayıflama ve kondisyon ile ilgili konularda destek sağlayıcı bir dolu fitness uygulaması mevcut.. İyi de bu kadar uygulama içiersiden hangileri daha iyi, hangileri ile daha sağlıklı verim alabilirsiniz?

IOS ve Android için en iyi ücretsiz Egzersiz Fitness uygulamaları listemizde bulunan uygulamalar belirli bir beslenme düzeni oluşturma, sportif aktivitelere yönlendirme ve doğru gıdalara yönelerek kilo vermede size yardımcı olacaktır.

Ücretsiz Egzersiz Fitness Uygulamaları

Günlük aktivitelerinizi ve beslenme düzeninizi kayıt altına alma ve değerlendirmeye yarayan IOS ve Android için en iyi 5 Ücretsiz Egzersiz Fitness Uygulaması.

Lose It!

en iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları

Lose It, kiloyu ideal seviyede tutmak için gereken tüm özellikleri barındıranan basit bir uygulamadır. Günlük tüketilen gıdaları kaydedebilir ve aldığınız kalorileri takip edebilirsiniz. Lose It, yediğiniz yiyeceklerin kalori değerlerini net ve modern bir tasarımıyla gösterir.

Lose It isimli bu uygulamada, tüketilen gıdaları kaydetmek için barkodları hızlıca tarayabileceğiniz araçları da bulacaksınız. Lose It, faaliyetlerinize dayanan ayrıntılı bir grafik sunar ve hatta kilo konusunda diğer arkadaşlarınızla rekabet etmeniz için çeşitli zorluklara katlanmanıza izin verir.

Lose It’in gıda tanıma özelliği de vardır. Örneğin, bir muzun fotoğrafını çekebilirsiniz. Lose It, muzu otomatik olarak algılayacak ve gıdayı otomatik olarak kaydedecektir.

Lose It! - Kalorienzähler
Lose It! - Kalorienzähler
Developer: FitNow, Inc.
Price: Free+
‎Lose It! - Kalorienzähler
‎Lose It! - Kalorienzähler
Developer: FitNow
Price: Free+

SparkPeople

en iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları

SparkPeople özellik bakımından “Lose It!” ve kilo takibi yapabilmeniz için olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır.

SparkPeople, kilo verme ile ilgili sorular sorabileceğiniz, uzmanlardan zayıflamaya dair bilgiler öğrenebileceğiniz, pes etmenize yakınken sizi kendinize getirecek çeşitli motivasyonlar bulabileceğiniz ve başarılarınızı paylaşabileceğiniz zengin bir platform sunar.

SparkPeople, kalori takibi, bir yemek planlayıcısı ve ihtiyaç duyabileceğiniz daha fazla araçlarla birlikte gelir.

Calorie Counter & Diet Tracker
Calorie Counter & Diet Tracker
Developer: SparkPeople
Price: To be announced

MyFitnessPal

en iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları

MyFitnessPal, attığınız adımları takip edebileceğiniz modern bir uygulamadır. Uygulamayı diğer servislere bağlayabilir ve tüm verileri senkronize edebilirsiniz. MyFitnessPal; MapMyFitness, Runkeeper, Strava, Runtastic, Misfit, Withings, HealthKit ve daha pek çok popüler platformu destekler.

Bunların yanı sıra MyFitnessPal’ın bir topluluk sekmesi, sosyal medyada paylaşabileceğiniz özetler, zayıflamaya dair ipuçları, sağlıklı yemek tarifleri de vardır.

‎MyFitnessPal
‎MyFitnessPal
Developer: Under Armour, Inc.
Price: Free+

HealthifyMe

en iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları

HealthifyMe, kilonuzun durumunu ayrıntılı bir şekilde gösterir; tükettiğiniz yiyecekler hakkında fikir verir ve hedefinize ulaşmanız için ne yapmanız gerektiğini söyler.

Tükettiğiniz gıdalardaki protein, lif ve daha birçok unsurun değerini kontrol edebilirsiniz. HealthifyMe ayrıca daha fazla su içmeniz gibi hatırlatıcılar ile zinde kalmanızı sağlar. Kanıtlanmış kilo verme stratejilerinin izinde gitmek istiyorsanız, HealthifyMe ile bunu yapabilirsiniz.

WeightFit

en iyi ücretsiz egzersiz uygulamaları

WeightFit, durumları hakkında en küçük ayrıntıya kadar bilgi sahibi olmak isteyenler için tasarlanan kilo takip uygulamasıdır. Okumak istenilen tüm bilgileri ön plana çıkaran fırfırsız bir arayüze sahiptir.

WeightFit isimli bu uygulamayı kullanarak ortalama değişimi, BMI (Vücut Kitle İndeksi) sonuçlarını ve daha birçok faktörü değerlendiren kapsamlı bir istatistik elde edebilirsiniz. WeightFit, Google Fit ile de senkronize edilebilir.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol