Sosyal Medya

Facebookta Eski Mesajları Arayın!

Facebookta eski mesajları arayın yazımızda, Facebook’tan silmiş olduğunuzmesajlarda dahi tüm mesajlarınıza, fotoğraf ve videolarınız ile arkadaş listeniz ve gruplarınıza nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağız.

Facebook’tan mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı, arkadaş listenizi ve gruplarınızı içeren bir arşiv dosyası talep edebilirsiniz.

Facebookta Eski Mesajları Arayın!

Öncelikle Facebook’ta oturum açın ve ekranın sağ üst köşesindeki “Aşağı Üçgen” düğmesine tıklamayarak “Ayarlar” kısmına girin.

Facebookta Eski Mesajları Arayın!

Burada “Facebook Bilgilerin” kısmına tıklayın ve açılan pencerede “Bilgilerini İndir” kısmına tıklayın.

Facebookta Eski Mesajları Arayın!

Kopya Talep Et‘e basın.

Bilgilerinin bir kopyası oluşturuluyor. Talebinin içerdiği bilgi miktarına bağlı olarak, kopyan birden fazla dosya içerebilir. Kopyan tamamlandığında sana haber vereceğiz. Ardından kopyanı tercih ettiğin cihaza indirebilirsinuyarısı goreceksiniz.

Facebookta Eski Mesajları Arayın!

Tüm işlemler bittiğinde Facebook verilerinizi indirebilmeniz için size bir e-posta gönderecek. Dosya .zip formatındadır. Facebook arşivden mesaj çıkarmak için .zip dosyasını açarak içeriklerinize ulaşabilirsiniz.

Verileriniz dört klasör halinde düzenlenir.

HTML, mesajlar, fotoğraflar ve videolar.

HTML klasöründe tıkladığınız tüm reklamlar ve iletişim bilgilerinize sahip olan uzun bir reklamveren listesi ile birlikte Facebook’un ilgilendiğinizi düşündüğü konular yer alır.

Uygulamalar dosyası, Facebook hesabınıza erişmeye izin verdiğiniz uzun bir uygulama listesi gösterir.

Zaman Çizelgesi dosyasında tüm zaman çizelgesi etkinliğinizin bir kopyası ve mesajlar dosyasında tüm Facebook Messenger konuşmalarınız yer alır.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol