Instagram Şifremi Unuttum, Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

Instagram’da Repost Nasıl Yapılır? 7

Instagram şifremi unuttum, şifremi nasıl değiştirebilirim diyenler için Instagram şifre yenileme işlemi oldukça kolay yapılmaktadır.

Instagram şifresini yenilemek veya unutanların hesaplarına geri kavuşabilmeleri için şifrelerini yeniden oluşturmak aslında çok kolay. Instagram şifresini unuttugunuzda neler yapacağınızı biliyorsunuz fakat aynı zamanda instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum diyorsanız bunu çözümüde oldukça kolay.

Instagram Şifremi Unuttum, Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

1 Buraya tıklayarak şifremi unuttum sayfasına gidiniz.

2 Bu sayfada ilk boşluğa E-posta veya Kullanıcı Adı yazmanız gerekmekte

3 Bu bilgiyi doldurduktan sonra altta yer alan kutucukta Recaptcha kodlarını giriniz

4 Ardından Email adresinize Instagram üzerinden Şifre sıfırlama, parola sıfırlama maili gelecektir. Bu mailden yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

instagram-sifre-unuttum

Instagram şifremi unuttum e postamı bilmiyorum ?

Herhangi bir tarayıcı aracılığı ile “https://www.instagram.com/accounts/password/reset/” adresine giriş yapıyoruz. Karşınıza çıkan ekran üzerinden “CROVU” yazan kısma sahip olduğunuz instagram kullanıcı adını yani hesap adınızı yazmanız gerekiyor. Hemen ardından şifreyi yenile butonuna basarak devam etmeniz gerekiyor. Bu adımları takip ettiğiniz takdirde karşınıza bir uyarı ekranı çıkacaktır ve burada yapmamız gereken şey de oldukça basit.

Ekranda sizlere bir e-posta sunulacaktır ve bu da unuttuğunuz mail adresinizi hatırlamanıza yardımcı oluyor. Burada yapılması gereken şey elbette mail adresinizi tahmin etmek olacaktır. Özetle, mail adresinizin bir bölümü yıldızlı şekilde yani sansürlü olarak sizlere sunuluyor ve mail adresinizi hatırlamanız sağlanıyor. Bu yöntemi birçok kaynakta bulamazsınız ve birçok kişinin de henüz haberdar olmadığını belirtmek isteriz. Hafızalarınızı biraz zorlamanız gerekiyor ve bu konuda başarılı olduğunuzu düşünüyorsanız şifre yenileme süreci de çok daha kolay ve zahmetsiz bir hal alacaktır.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol