Periscope’da Kalp ve Takipçi Nasıl Kasılır?

Periscope’da Kalp ve Takipçi Nasıl Kasılır?

Periscopeda-Kalp-ve-Takipçi-Nasıl-Kasılır

Periscope kısa bir süre önce yayın hayatına girdi ve bizlerin hayatında birden popülerleşmeye başladı. Bu popülerleşmenin nedeniyse daha önce böyle bir uygulamanın yapılmaması ve içeriğinde bulunan kalp olayıdır. Kalbiniz ne kadar çoksa o kadar fenomensiniz demektir yani Periscope diğer sosyal medya uygulamalarından bağımsız olarak çalışmaktadır ve Periscope’da fenomen haline gelmek istiyorsanız bu olay çok kolay.

Yukarıda da demiştik Periscope birden hayatımıza girdi ve birden popülerleşmeye başladı. Daha öncesinde sadece iOs işletimli telefonlar için sunulan Periscope bir zamandan sonra android işletimli cihazlara geçti ve bu geçişi onun adına çok yararlı oldu çünkü iOs’ta bulumadığı popülerliği android’te buldu.

Bugün Periscope’u müzikçisinden tutun komedyenine kadar herkes kullanıyor yani ara sıra yayın açsalar da bu yayın içerisinde yine de kendileri hakkında birşeyler paylaşıyor, ülkenin nabzını yokluyorlar. Diğer bir yandan normal insanlarda bu Periscope içerisinde popülerleşme çabasında oluyorlar fakat bu iş nasıl oluyor? Periscope’da fenomen haline gelmek istiyorsanız size diyeceklerimizi harfiyen uyguladığınız zaman başarılı bir şekilde bu yolda ilerleyebilirsiniz.

  • Periscope’a ilk önce mobil cihazınızdan girersiniz ve bir yayın açarsınız.
  • Daha sonra mobil telefonunuzdan açtığınız yayına bilgisayarınızdan girersiniz.
  • Ve şimdi kendinize istediğiniz kadar kalp kasabilirsiniz. Ne kadar kalbiniz varsa o kadar popülersiniz!
  • Bu taktiği genellikle insanlar bot ile yapıyor yani bilgisayarınızın internet tarayıcısına iMacros adlı eklentiyi indirirseniz bu işlemi daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın
Sitemizde bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarının sık karşılaştığı sorunlara ait çözümleri bulabilirsiniz.