Sosyal Medya Hesaplarını Silme Nasıl Yapılır ?

Sosyal Medya Hesaplarını Silme Nasıl Yapılır ?

Artık kullanmadığınız sosyal medya hesaplarınızı oldukça kolay bir kaç işlem ile silebilmeniz mümkün. Peki tüm Sosyal Medya Hesaplarını Silme Nasıl Yapılır ?

Olurda bir gün tepeniz attı “artık sosyal medya kullanmak istemiyorum” dediniz, yada sosyal medya kullanımızdan dolayı bazı güvenlik ednişeleriniz var ve üye olduğunuz sosyal iletişim ağlarındaki  üyeliklerinizi sonlandırmak istiyorsunuz. Artık Sosyal iletişim ağlarının birçoğunda hesabınızı silmek ya da devre dışı bırakmak çok kolay.

Tüm Sosyal Medya Hesaplarını Silme Nasıl Yapılır ?

Sosyal Medya Hesaplarını Silme Nasıl Yapılır

Sosyal medya hesaplarını kapatmak isteynler için en popüler sosyal medya sitelerine ait hesap silme işlemlerini anlatacağız.

# Twitter Hesap Silme

Twitter hesabınızı artık kullanmak istemiyor musunuz? Ya da başka sebeplerden dolayı Twitter hesabını komple silmek mi istiyorsunuz? Bunun için Twitter Hesabımı Nasıl Silerim yazımız size yardımcı olacaktır.

# Instagram Hesap Silme

Instagram Hesap Silme, Instagram Hesap Dondurma işlemlerinin nasıl yapılacağını buradaki yazımızda detaylı olarak anlatmıştık.

# Facebook Hesap Silme

Facebook hesabınızı geri döndürülmeyecek biçimde silmek istiyorsanız, bunun için firmaya bir istek göndermeniz gerekiyor.

Sosyal Medya Hesaplarını Silme Nasıl Yapılır ?

Facebook hesabını kapatmak ve bir daha açılmamasını sağlamak isteyenlerin, hesaplarını kapatmak için dondurma işlemi yerine tamamen silme işlemini uygulamaları gerekiyor. Facebook hesabını kalıcı olarak silme ile ilgili buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

# Snapchat Hesap Silme

Snapchat son günlerin en popüler uygulamalarından birisi. Bir sebepten snapchat hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim diyorsanız buradaki yazımıza bakmalıısnız. .

# Google+ Hesap Silme

Google+ Hesabınız varsa ve bu hesabı silmek istiyorsanız yapacağınız işlem oldukça basit. Buyrun: Google Plus (G+ veya Google+) Hesabı Nasıl Silinir?

# Tinder Hesap Silme

Tinder Hesabı Nasıl Silinir yazımızda Tinder Hesap silme, Tinder abonelik kapatma, Tinder hesap iptali nasıl yapılır gibi sorulara cevap verdiğimiz yazımız için buraya tıklayabilirsiniz

# Foursquare Hesap Silme

Popüler mekan arama uygulaması Foursquare hesabını kapatmak isteyenler için Foursquare hesap silme linki vererek hesap silme nasıl yapılır buradaki yazımızda anlattık.

# Pinterest Hesap Silme

Pinterest hesabını kapatmak isteyenler için Pinterest hesap silme linki vererek hesap silme nasıl yapılır buradaki yazımızda anlattık.

# Scorp Hesap Silme

Scorp’tan sıkılanlar ve artık kullanmak istemeyenler için Scorp hesap kapatma, Scorp hesap silme nasıl yapılır buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

# Swarm Hesap Silme

Online yer bildirimi yapmak için kullandığınız, Foursquare bünyesindeki Swarm hesabını silmek isteyebilirsiniz. İşte adım adım Swarm Hesap Silme Nasıl Yapılır buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

# Linkedin Hesap Silme

Linkedin uygulamasını artık kullanmayacaksanız ve hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız yazımızda Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır buradaki yazımızda bulabilirsiniz.

# Skype Hesap Silme

Skype hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız ve skype hesabı nasıl kapatılır, Skype Hesabı Nasıl Silinir diyorsanız buradaki yazımızda detaylı olarak anlatıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Kaynak:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?