Sosyal Medya

TikTok Videoları Nasıl Kaydedilir?

Android yada iPhone’uzla başkalarının yada sizin çekmiş olduğunuz TikTok videoları nasıl kaydedilir öğrenmek istermisiniz?

Musical.ly uygulamasıyla birleşen Tik Tok, uygulama içerisinde yer alan yüzlerce görsel ve ses efektleriyle kısa videolar çekmenize yarayan bir sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların eğlenceli 15 saniyelik dudak ve hareketlerle senkronizasyon videolar oluşturmasını sağlıyor.

Tictok ile fotoğraf, video, müzik, bulunduğunuz yer, ders notları ya da aklınıza gelebilecek her şeyi paylaşabiliyorsunuz. Hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilen Tictoc, ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Uygulama üzerinde sesli görüşme ve mesajlaşma gibi seçenekler de bulunuyor.

Çektiğiniz kısa videoları dilerseniz Tik Tok içerisinden dilerseniz de Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer sosyal ağlardan paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde izlediğiniz ve hoşunuza giden videoları yada kendi çektiğiniz videoları telefon galerisine indirebilirsiniz.

TikTok Videoları Nasıl Kaydedilir?

Tik Tok video galeriye kaydetmek için iPhone’da herhangi bir uygulama yüklemenize gerek yok ancak Android’de uygulama yüklemeniz gerekli.

Android TikTok Videoları Galeriye Kaydetme

Android cihazlarda tik tok video galeriye kaydetme için Downloader for Musical.ly (Tik Tok) uygulamasını kullanabilirsiniz.

Öncelikle uygulamayı aşağıdaki Google Play Store linkimizden cihazınıza indirin.

Downloader for Musical.ly (Tik Tok) İndir

  • Tik Tok uygulamasını açıp, indirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın. ( Paylaş simgesi sonrasında  Bağlantıyı Kopyala simgesine dokunun)
  • İndirmek istediğimiz videonun bağlantısını kopyaladıktan sonra cihazınıza yüklediğiniz  “Downloader for Musical.ly (Tik Tok)” uygulamasını açın ve kopyaladığımız bağlantıyı en üstteki kutucuğa yapıştırıp arama simgesine dokunun.
  • Açılan yeni pencereden “Download Video” yazısına dokunduğunuzda tik tok video galeriye kaydetme başlayacaktır.

iPhone TikTok Videoları Galeriye Kaydetme

  • Tik Tok uygulamasını açıp, indirmek istediğiniz videoya gelin ve sağ tarafta dikey olarak konumlandırılan simgelerden “Paylaş” simgesini seçin
  • Paylaş simgesini seçtikten sonra açılan listeden “E-posta” simgesini seçin.
  • Tik Tok uygulamasının fotoğraflarınıza erişme iznini “Tamam” butonuna dokunarak onaylayın.
  • Uygulamaya erişim izni verdikten sonra seçtiğiniz tik tok video galerinize indirilmeye başlayacak.
  • E-posta penceresi açıldığı zaman sol üst köşeden ilk önce “Vazgeç” butonuna daha sonra “Taslağı sil” butonuna dokunun.

Bu işlemler sonucunda seçtiğiniz tik tok video galerinize kaydedilmiş olacak.

En çok takipçisi olan Yabancı Tik Tok fenomenleri yazımızda yabancı Tik Tok fenomenlerinin isimleri ve takipçi sayılarını bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol