1. Ana Sayfa
  2. MOBİL
  3. TikTok Videolarına Efekt Eklemek için en iyi Uygulamalar

TikTok Videolarına Efekt Eklemek için en iyi Uygulamalar

tik tok efektleri nasıl yapılır

TikTok uygulamasına ekleyeceğiniz videolara birbirinden güzel efektler vermek isterseniz sizlere sunacağız  TikTok videolarına Efekt eklemek için en iyi uygulamalar işinizi fazlasıyla görecektir.

Son zamanların en popüler video uygulamalarından bir tanesi olan TikTok uygulamasında çektiğiniz videolara efekt ekleyerek daha eğlenceli ve kaliteli hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Tiktok’ u indirdiniz. Kullanıcı oluşturdunuz. Fakat nasıl video çekileceğini bilmiyorsunuz. Tiktok üzerinde video çekerken kullanabileceğiniz pek çok efekt var.

TikTok uygulaması ile çektiğiniz videolara bazı durumlarda videodaki istenmeyen bölümleri kesmek ya da videonun bir kısmını flulaştırmak ve daha fazlasını yapmak isteyeceğiniz durumlarla karşılaşabiliyorsunuz.

Android ve iOS cihazlarınıza kurabileceğiniz özel video editörleri kullanarak Tik tok video düzenleme işni kolaylıkla yapabileceksiniz.

TikTok Videolarına Efekt Eklemek için en iyi Uygulamalar

InShot

tik tok efektleri nasıl yapılır

Uygulamanın sağladığı araçlar sayesinde hem fotoğrafların hem de videoların çevresine kare bir çerçeve atmak ve böylece bu çerçevenin içinde medyaların orijinal boyut orantılarıyla kalmalarını sağlamak mümkün hale geliyor. Kenarlarda kalan boşluk alanlara ise dilerseniz bulanık bir görüntü yerleştirebiliyor, dilerseniz de beyaz bir alan olarak boş bırakabiliyor yahut çeşitli renklerle doldurabiliyorsunuz.

Funimate

tik tok efektleri nasıl yapılır

Uygulamanın mantığı gayet basit. Klasik bir “selfie” ya da Türkçe mealiyle “Özçekim” pozu vermek yerine, uygulamanın sunduğu 15’den fazla birbirinden farklı efektlerle birlikte GIF formatında kolaj fotoğraflar oluşturabiliyorsunuz.

Vizmato

tik tok efektleri nasıl yapılır

Vizmato, tüm videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan bir video düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, videolarınıza anlık FX, tema ve filtreler ekleyebilirsiniz. Çektiğiniz tüm çalışmaları renklendirebileceğiniz bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Videoshop

tik tok efektleri nasıl yapılır

Tik Tok videolarınızı editleyip kişiselleştirmek için tavsiye edeceğimiz ilk uygulama Videoshop. Bu video editleme aracı Android ve iOS cihazlarla uyumlu. Müzik, alt yazı ekleyerek, video hızını ayarlayarak, hayvan sesi, alkış, patlama ve daha fazla ses efekti ekleyerek videolarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Dahası, kullanıcılar videonun bölümlerini kırpabilir, birden fazla klibi bir araya getirebilir, filtre ve geçiş ekleyerek videoyu daha iyi hale getirebilirler. Bu araç ayrıca videoyu Facebook, YouTube, Instagram, Snapchat vb. ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin veriyor.

Timbre

 

Timbre’nin temel gücü, birden fazla videoyu birbirine bağlayabilmesidir .

Arayüz basit ve anlaşılması kolaydır. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı açmak, ilgili seçeneği seçmek ve uygulama sizin için işin geri kalanını yapacak.

Yorum Yap
Kaynak:

Yorum Yap