Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

iPad yada iPhone’daki yerleşik klavyeden sıkıldıysanız, iPhone’a yeni klavye yükleme nasıl yaplır anlatarak sizlere ücretsiz iPhone klavye uygulamaları önereceğiz.

iOS klawye tasarımından sıkıldınız ve klawye düzeninizi değiştirmek istiyorsanız bu yazımıza hoşgeldiniz. Aradğınız klawye uygulamalarını açıklamaları ile bulacağınız makaleme başlıyorum.Bildiğiniz gibi iOS 8 ile beraber üçüncü taraf taraf klavyelerle tanıştık. Aşağıda listeleyeceğim klavyeleri kullanarak kaydırarak hareketyazabilir,klawye düzeni ve renklerini değiştrebilir GIF aramaları ve web aramaları gibi özelliklere ulaşabilirsiniz.

iPhone’a Yeni Klavye Yükleme

  • Tercih ettiğiniz klavye uygulamasını App Store’dan indirin.
  • Telefonunuzun ana ekranından Ayarlar (Settings) simgesine tıklayın.
  • Daha sonra Genel (General) butonuna tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranın alt tarafına doğru inin ve Klavye (Keyboard) butonuna tıklayın.
  • Yine Klavye (Keyboards) butonuna tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda Yeni Klavye Ekle (Add New Keyboard) butonuna tıklayın.
  • Son olarak karşınıza gelen bu ekran da yüklemiş olduğunuz klavye uygulaması belirecek, onu seçin ve kullanmaya başlayın.

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

Gboard – the Google Keyboard

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

Google, iPhone için en iyi hepsi bir arada klavye uygulamasını yarattı. Size çeşitli otomatik tamamlama seçenekleri, jestlerle yazma, GIF araması, emoji önerileri, çıkartmalar ve temaları sunuyor. Klavyedeki dahili Google aramasından söz etmeye bile gerek yok.

[appbox appstore 1091700242]

SwiftKey

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

Swiftkey, mobil sektörün en başarılı klavye uygulamalarından bir tanesi. Dil değiştirme ve yazım kolaylığı gibi konularda ön plana çıkan klavye çok sayıda özelleştirme seçeneğine de sahip. Hemen her anlamda listenin başında yer alabilecek bir uygulama.

[appbox appstore 911813648]

Fleksy

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

Fleksy, isminin hakkını veren uygulamalardan biri. Uygulama tamamen özelleştirme seçenekleri üzerine kurgulanmış. Klavye rengi, harflerin büyüklüğü, klavyenin yüksekliği, etiket ve GIF desteği gibi çoğu uygulamada bulamayacağınız şeyler Fleksy uygulamasında bulunuyor.tabanlı bir klavyedir tabiki tuşlara dokunarak da yazabilirsiniz, ancak diğer her şey hareketleri kullanarak çalışıyor. Kelimeleri silmek için sola, sözlüğe yeni kelimeler eklemek için de eliniz yukarı kaydırın ve diller arasında geçiş yapmak içinse boşluk çubuğuna kaydırın.

[appbox appstore 520337246]

NoVu

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

 

[appbox appstore 1133038221]

TouchPal Keyboard

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

[appbox appstore 909654683]

RainbowKey

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

 

[appbox appstore 915637540]

Color Keyboard

Ücretsiz iPhone Klavye Uygulamaları

 

[appbox appstore 1028295028]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu