En iyi 5 Zararlı Yazılım Temizleme Programı

zararlı yazılım temizleme, malware temizleme, trojan temizleme, anti malware

Bilgisayarın güvenliği, malware trojan temizleme için kullanabileceğiniz en iyi 5 zararlı yazılım temizleme programını yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Malware kötü amaçlı yazılımlara verilen genel bir addır. İngilizce Malicious Software (kötü amaçlı yazılım) ifadesinin kısaltmasıdır.

Scumware olarak da adlandırılan Malware; bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmek, yazılımlarınızı ortadan kaldırmak, sistem hatalarına neden olmak, kullanım alışkanlıklarınızı incelemek veya bilgisayarınızı saldırılara karşı tamamen açık hale getirmek amacıyla hazırlanan kötü amaçlı yazılımlardır.

Malware’e maruz kalan bilgisayarlar genelde aşırı derece RAM faaliyetinden dolayı performans sorunlarıyla karşı karşıya kalır. Rahatsız edici, kapanmak bilmeyen reklamlar ve ana sayfalarının bir türlü değiştirilememesi gibi usandırıcı şeylerde malware bulaşan bilgisayar sistemlerinde sıkça görülmektedir.

Eğer sisteminizde bir Malware olduğundan şüpheleniyorsanız sizlere aşağıda sunduğumuz en iyi 5 zararlı yazılım temizleme programı ile bu sorununuzu çözebilirsiniz.

En iyi 5 Zararlı Yazılım Temizleme Programı

Aşağıdaki programları sisteminize malware bulşamışsa kullanınız. Ancak en iyi çözüm bir antivirüs yazılımıda bilgisayarınızda mutlaka bulunmalıdır. En iyi Ücretsiz AntiVirüs Programlarına buradaki yazımızdan bakabilirsiniz.

SUPERAntiSpyware

zararlı yazılım temizleme, malware temizleme, trojan temizleme, anti malware

SUPERAntiSpyware Free ücretsiz bir antispyware tarama yazılımıdır. Sisteminizde bulunan zararlı yazılımları tarama işlemi sonucunda bulup silebilmektedir. Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers ve diğer zararlıları temizlemek konusunda başarılı bir programdır. Dilerseniz tarama işlemi içine bazı klasörleri dahil etmeyerek süreyi kısaltmanız da mümkündür.

.:: SUPERAntiSpyware  indir ::.

HitmanPro

zararlı yazılım temizleme, malware temizleme, trojan temizleme, anti malware

Hitman Pro, bilgisayarınızı zararlı (malware) – sahte yazılımlara, tehlikeli keylogger’lara ve diğer bilinmeyen tehditlere karşı bilgisayarınızı korumunanızı sağlayan bir antivirüs programıdır. Diğer antivirüs programlarından farkı ise bulut motoru (cloud engine) ile çok geniş ve farklı kullanıcıların tehdit tecrübelerine ulaşıp, güncel tehditler için gerekli önlemleri alabilmesi. Diğer bir farklı özelliği ise kurulum gerektirmeden, USB bellek gibi taşınabilir bir hafıza birimi üzerinden kolay ve hızlı bir biçimde çalıştırılabilmesi. HitmanPro tarama işlemi sonrasında tehditlerin risk durumlarına göre sil, karantinaya al, görmezden gel ve güvenli işaretle gibi eylem seçenekleri sunar.

.:: Hitman Pro indir ::.

Emsisoft Emergency Kit

zararlı yazılım temizleme, malware temizleme, trojan temizleme, anti malware

Emsisoft Emergency Kit, Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılabilen bir başka kötü amaçlı yazılım temizleme aracıdır. Emsisoft Emergency Kit yazılımını kurulum yapmadan kullanabilirsiniz. Böylece kullanıcılar, Emsisoft Emergency Kit’i herhangi bir bilgisayarda çalıştırmak için USB belleklerine kopyalayıp yapıştırabilir. Emsisoft Emergency Kit, reklam yazılımlarını, truva atı, keylogger, rootkit, casus yazılımları gibi pek çok kötü amaçlı yazılımı tespit edebilir ve kaldırabilir.

.:: Emsisoft Emergency Kit indir ::.

Bitdefender Antivirus Free Edition

zararlı yazılım temizleme, malware temizleme, trojan temizleme, anti malware

Bitdefender Antivirus Free, bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en etkili antivirüs programlarından bir tanesidir. Oldukça basit ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan antivirüs programı, sizin için neredeyse her türlü koruma işlemini otomatik olarak gerçekleştirmekte ve herhangi bir kafa karışıklığını ortadan kaldırmaktadır.

.:: Bitdefender Antivirus Free Edition indir ::.

IObit Malware Fighter Free

zararlı yazılım temizleme, malware temizleme, trojan temizleme, anti malware

IObit Malware Fighter Free, kullanıcılara birçok faydalı özellik sunan mükemmel bir Malwarebytes alternatifidir. IObit Malware Fighter Free, rootkit, virüs ve fidye yazılımı gibi pek çok kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan temizler. IObit Malware Fighter Free, şu anda kullanabileceğiniz en iyi Malwarebytes alternatifleridir.

.:: IObit Malware Fighter Free indir ::.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

- - - -
DMCA.com Protection Status