Ethernet Denetleyicisi Sürücüsü Nasıl Yüklenir ?

Ethernet Kartı Driver yükleme

Formattan sonra yada yaşadığınız bir problemden dolayı ethernet driverınız silinmişse ethernet denetleyicisi sürücü nasıl yüklenir yazımızda anlatacağız.

Ethernet Denetleyicisi bilgisayarınızın üzerinde yer almakta olan bildiğimiz Ethernet kartıdır. Ethernet denetleyicisiyle ilgili sıkıntı yaşadığınızda öncelikle hangi marka ve modeli olduğunu öğrenmeli daha sonrada bu marka ve modelin uygun sürücüsünü bularak yüklemelisiniz.

Format sonrasında sistem üzerindeki tüm donanım sürücüleri silinir. Windows kurulumu sırasında Windows tanımladığı donanımlara ait sürücüleri otomatik olarak yükler ancak bu arada bazı donanım birimlerini tanımlayamaz ve bu donanımların sürücüsü yüklenmeyebilir. Bunları manuel olarak sizin yüklemeniz gerekir.

Ethernet Denetleyicisi Sürücüsü Nasıl Yüklenir ? 

Otomatik Driver İndirme ve Yükleme Programı – Driver Pack Solution yazılımı ile bilgisayarınızda tanımlanamayan tüm donanım sürücülerini zahmetsizce indirebilirsiniz. Driver Pack Solution yazılımı sayesinde driverlerı tek tek arayıp yükleme zahmetinden kurtulursunuz.

Böylelikle ethernet kartı sürücüsünü otomatik olarak yüklemeniz mümkün.

Yazılım sürücüler dışında format ya da yükseltme işlemlerinden sonra sizin için gerekli olabilecek bir çok programı da içerisinde bulundurmakta ve  Türkçe dil desteğine sahip.

Driver Pack Solution yazılımı nasıl kurulur ve otomatik driver yükleme nasıl yapılır konusunda buradaki yazımıza bakabilirsiniz. 

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol